Mám v uších motýlky
Všechny fotografie: Soňa Prachfeldová

Mám v uších motýlky

9. 5. 2023

Přátelé je jaro. To mě tak nabudilo, že jsem si koupila motýlky do uší. Už je to delší dobu, co jsem neměla motýlky v břiše, tak jsem si řekla, nazrál čas, ať mi dělají radost alespoň v mých uších.

To bych nevěřila, co to dá za práci, vyfotit si motýla na uchu. A to prosím není živý, ale bijoux. 

Ráno po kávě jsem sešla do zahrady, přivítala se s mými milými pejsky, květinami, otevřela jsem skleník a opět jsem si řekla že je tak krásně na světě. A vychutnám si každý okamžik, který tu jsem, který je mi dopřán. Sice koleno mi vzdoruje, ale ať si trhne nohou, překonám to, i když návštěva u ortopeda bude až za měsíc.

Posílám vám všem kytičky z mojí zahrádky, přeji krásné dny májové, plné lásky ke všemu živému, co nás v dobrém obklopuje.

 

životní postoj životní styl
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Ondráčková
I motýlci v uších mohou přivolat motýlky v břiše :-) Moc milý příspěvek. Od jara žijeme v nejhezčí části ročního období. Jako bychom vždy na jaře společně s přírodou znovu vykvetli a nasáli mízu ze stromů. Příroda je mocná čarodějka. A motýlci jsou její součástí. Připomínají mi malé pestrobarevné andílky. Ráda je pozoruju a létám s nimi. A taky mi připomenou ilustrace od Adolfa Zábranského v poetické knize básniček pro děti Čarokruh od Jana Čarka. Přeji vám, ať vás motýlci zdobí v každé roční době!
Hana Polednová
Soni, souhlasím, je krásně na světě. Kytičky jsou krásné a motýlek ti sluší.
Anna Potůčková
Chci říci že na mou duši, motýlci Ti v uších sluší. A ve tvé zahrádce rostou nádherné kytičky!!!
Libuše Heulerová
Soni, motýlci Ti sluší!!!! Krásný kytičky!
Irena Mertová
Hezké, milé :-)
Soňa Prachfeldová
Děkuji za milé komentiky
Oldřich Čepelka
Milé, i když stručné. Je to celé hlavně o emocích a ty už tolik slov nepotřebují.
Marie Faldynová
Také děkuji za připomenutí, že na světě je krásně, jen se všimnout.
Jana Šenbergerová
Soňo, to je milé počtení i pokoukání.
Zdenka Soukupová
Soňo, je to jen pár řádků; jsou tak jednoduché a obyčejné. Ale jsou tak nádherně potěšující, povzbuzující a optimistické.... Díky za ně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.