Toulání kolem Berounky
FOTO: Hana Rypáčková

Toulání kolem Berounky

13. 5. 2023

Setkání Íčkařů v Srbsku v květnových dnech bylo zaměřeno na radosti a veselí, ale také turistiku a vlastivědu. Bylo to krásné a bylo toho dost. Počasí nám přálo, jídlo a pití chutnalo. Každý máme nějaké vzpomínky a fotoaparáty jen cvakaly. Můj mobil také nezahálel. 

 

cestování i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladislava Dejmková
Video se mi moc líbilo. Je to vynikající způsob, jak prezentovat více fotografií.
Libuše Křapová
Bezva, Hanko :-)
Hana Polednová
Také nemám problém s videem, je hezky zpracováno, Hani, ty umíš. Jsem ráda, že sis to mohla s Eliškou s námi užívat a těším se na další setkání.
Marie Novotná
Jste s Eliškou správná dvojka. Těšila mne vaše společnost. Díky
Alena Tollarová
Hanko, ráda jsem se s Tebou a samozřejmě i ostatními viděla. Setkání bylo super, jen houšť a větší kapky :) Dík za rychlost, s jakou jsi svoje fotky zpracovala.
Anna Potůčková
Hani bylo to prima setkání, video jsem viděla celé. Nevím proč se to některým nezobrazuje, napadá mě, že na You Tube ti co jej nevidí nejsou zaregistrovaní. Všechno to bylo moc prima, jen mě mrzí, že kvůli svému zadýchávání musím jít pomalu a pak mě omezuje i bolest zad a kyčlí. Nezvládnu tolik km jako někteří z Vás. Ale i přes to jsem toho viděla dost, měla pohyb a byla na čerstvém vzduchu.
Dana Puchalská
Hani,děkuju. Aleno a Taťáno u mně žádný problém.
Marie Měchurová
Hani, je vidět, že jste si to obě s Eliškou užily. Pozdravuj ji ode mě.
Taťana Veselá
Álo, to asi nebude chyba na straně příjímače, mně se taky zobrazil jen úvod ;-) ale fotka je kouzelná!!
Alena Velková
Nějak se mi tento příspěvek zobrazuje špatně... ale věřím, že jste si to všichni užili. Já jsem ráda, že jsme se za váma s Bobinou dostaly první den alespoň na pár zahajovacích chvil...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.