Výstup ke kříži ze Svatého Jana pod Skalou
Foto: Libuše Heulerová

Výstup ke kříži ze Svatého Jana pod Skalou

16. 5. 2023

Nejdříve nás bylo asi osm, potom šest a nakonec jsme zbyli čtyři. Vlasta, Zdenka, Květinka a já. Ve fotografiích Vám chci přiblížit náš výstup.

aktivní senioři cestování
Hodnocení:
(4.8 b. / 31 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eliška Murasová
Libuško, jste statečné horolezky, a já ti moc děkuji za možnost vidět alespoň ve fotografiích, které jsou úžasné. :-)
František Matoušek
Rád jsem to s vámi Líbo absolvoval (tedy na fotografiích, které jsou úžasné). Uff...
Naděžda Špásová
Mám taky ráda výlety, jen ty kopce mi dělají trochu problém. Hezké fotky.
Zdenka Soukupová
Líbo, výstup s vámi byl příjemně veselý. Jsem ráda, že jsme tam vyšplhaly a krásně jsem to užila. A fotky jsou perfektní! Díky. ☼
Alena Tollarová
Dole jsem se holedbala, že půjdu, ale když se ukázalo, že mužský ochránce má jiné povinnosti a nepůjde s námi, raději jsem výstup vzdala. Pohled dolů ale je opravdu impozantní. A vůbec, měla bys fotoreportáže dělat častěji, Tvoje fotky jsou parádní :)
Vladislava Dejmková
Líbo, fotky jako vždy nádherné. Jsem ráda, že jsem viděla pohled dolů a do kraje aspoň na fotografii. Je to hezký příspěvek, hodí se do mozaiky článků mapujících náš pobyt v Srbsku.
Marie Seitlová
Libuš, krásné fotky z úžasného výhledu. Návaly jsme vám z kavárny a chválily vaši odvahu tam vyšplhat. Díky za fotky.
Marie Měchurová
Libuš, vůbec nevím, kde se tam vzaly ty čtyři hvězdičky. Za výstup zasloužíte deset, taky jsem tam lezla. Za hezké fotky pochvalu !!
Jana Kollinová
Také obdivuji úžasnou fotodokumentaci výstupu k určenému cíli i momentky ze zpáteční cesty.
Blanka Lazarová
Libuš, obdivuji vás. Mě by to už vyřídilo. Tiše vám závidím. Nejen výhledy, ale i pocit radosti z toho výšlapu. Dík za virtuální procházku s krásnými fotografiemi. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.