Akrobati
Všechny fotografie: Anna Čípová

Akrobati

19. 7. 2023

Během pětidenního pobytu v polském Krakově jsem několikrát šla po mostě Kladka Ojca Bernatka nad řekou Vislou. Most je dlouhý 145 metrů a byl postaven v letech 2009 až 2010. Jen rozdělen na dva pruhy, jeden je určen pro pěší a druhý pro cyklisty.

Zábradlí mostu je po celé délce ověšeno zámky zamilovaných (pro tuto mánii nemám pochopení). Mě více zaujaly sochy akrobatů, které jsou zavěšené na ocelových lanech. A jsou fotogenické (alespoň pro mě).

Pokud jste zvědaví, jak vypadá zajímavý most, mrkněte do fotogalerie.

Přeji nám všem příjemné léto a našim vnoučatům zajímavé prázdniny.

cestování fotografování
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Krásné fotky. Krakovem jsem byla okouzlená.
Eliška Murasová
Andulko, nafotilas to skvěle. Už se těším, až uvidím :-)
Anna Potůčková
Aničko, děkuji Ti za sdílení a moc hezké a zajímavé fotografie. V Krakově jsem nebyla.
Marie Seitlová
Krakov je krásný, byla jsem tam několikrát. Most je velmi zajímavý a máš ho pěkně natočený.
Blanka Lazarová
Aničko, pěkné fotky. Most se mi moc líbí. Škoda, že se nemůžu podívat na PC. Na mobilu to tak nevynikne. Tak až doma. A do Krakova bych se ráda podívala. :-)
Zuzana Pivcová
Takováto moderní architektura mi nevadí, pokud je vhodně zasazena do odpovídajícího prostředí.
Naděžda Špásová
Aničko, nejdřív jsem se lekla, že jsou živí a pak jsem se koukla na fotky, které jsou moc povedené.
Jitka Hašková
Aničko, to je moc zajímavý most. Napřed jsem se lekla, že tam jsou živí akrobati. Uklidnilo mě, že to jsou sochy a jsou povedené. Ty zámky zamilovaných nemám ráda také. Ničí to konstrukci mostů. V Praze jsou také hlavně na Kampě. Už tam jeden můstek poblíž mlýnského kola předělali před léty na na zděný.
Libuše Heulerová
Aničko, taky jsem tam byla v loni....fotky se Ti moc povedly...taky Ti přeju krásné léto......užívej si vnoučátkama...
Daniela Řeřichová
Aničko, díky za sdílení a bezvadné fotografie. Most se mi moc líbí a mrzí mě, že u nás není víc moderních plastik ve veřejném prostoru. Také ti přeji pěkné léto. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.