Módní show ve Ville Pellé aneb takto předvádí módu seniorky a senioři
Všechny fotografie: Jan Raška

Módní show ve Ville Pellé aneb takto předvádí módu seniorky a senioři

5. 9. 2023

V krásném prostředí Villy Pellé v pražském Bubenči se konala další módní přehlídka portálu i60. V prosluněném odpoledni ženy i muži v seniorském věku předvedli více než sedmdesát modelů a svým šarmem okouzlili publikum.

Tentokrát stylistka Elen Zajíčková oblékla osm žen a dva muže do modelů českého návrhářského ateliéru E.daniely. Dámy a pánové prezentovali nadčasovou módu pro letní i podzimní dny, a také večerní róbu. Každá z modelek předvedla nadšeným divákům hned několik outfitů.
"Autorkou outfitů je návrhářka Marcela Linhartová Trávníčková, jejíž modely jsou velmi svěží a mladistvé a mají nádech rafinovanosti, která je dnes v módě. Oděvy této návrhářky mohou oblékat v každou roční dobu ženy všech věkových kategorií," popsala prezentované outfity stylistka Elen Zajíčková.
Modelky ve věku 60 - 75 let, které doplnily i dvě aktivní letušky, před přehlídkou učesaly studentky Střední školy, centra odborné přípravy z Prahy 9 a o líčení se postarala kosmetička Pavla Zajíčková.
Módní přehlídku ocenili přítomné dámy i pánové. "Bylo to moc krásné, pestré, okouzlující. Moc jsme si dnešní módní přehlídku užily," řekla i za svou sestru Ingrid Hřebíčková. "Děkuji Vám za pozvání, přehlídka byla excelentní, věřím že o předvedené modely bude značný zájem," uvedl Anton Šimkovič.

Nejlépe však atmosféru módní přehlídku, která se ve Ville Pellé konala v rámci festivalu Fresh Senior, představí fotografie. Tady jsou.

Snímek obrazovky 2023-09-05 v 21.03.03.png

Snímek obrazovky 2023-09-05 v 21.04.43.png

 

DCBADEC4-5BBE-4C68-A465-8777DA732BB9_1_102_o.jpeg

 

F60B4E86-3B97-41A5-8832-A2EC7A435683_1_102_o.jpeg

 

 

09433B17-894C-4F6E-9DBD-F5F9CA7E954B_1_102_o.jpeg

05ED4A18-BAF3-4F68-97E0-9DB5DC72B0FF_1_102_o.jpeg

Snímek obrazovky 2023-09-05 v 21.11.16.png

 

B3CB6D25-7A7F-4432-985B-5676CD02686D_1_102_o.jpeg

D9D309CB-A369-4B1B-90A0-D067EBDD04F0_1_102_o.jpeg

CEE41627-DFE1-4244-B4FA-CAA90496EE07_1_102_o.jpeg

 

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Josef Borecký
I když jsem to popletl a hledal to na Písecké bráně , ta naštěstí je nedaleko a tak jsem přišel jen chvilku po začátku. Modelky i modely líbily:) rád jsem se zůčastnil.
Eva Krausová
I já jsem před lety zažila módní přehlídku a byl to pro mne milý zážitek. Nám navíc dělali doprovod pánové v uniformách a to bylo super.
Alena Majcherová
Alena Všechno je moc krásné. Jen chybí obchody kde by člověk takové oblečení nakoupil, ať pro volný čas, pro sport, pro večerní příležitost, prostě nejsou. O sortimentu velikostí 44 a výš ani nemluvě. Víte některá kde na takové ošacení (kromě hlavního města). Lidé dávají přednost těm smradlavým a nehezkým vietnamským krámkům.
Alena Švancarová
Děkuji za přiblížení této akce.Líbí se mi paní Mošovská a Jitko Tobě to také hodně sluší.
Jitka Hašková
Moje rukavičky jsou z nouze cnost. Musím nosit i tenké v létě kvůli kloubům na rukách. Nejsou háčkované jsou z nylonové krajky.
Helena Přibilová
Na přehlídku jsem se velmi těšila, ovšem na poslední chvíli se mi změnil program. Doufám, že se tam podívám příště. Modely jsou zajímavé, určitě bych si některý z nich vybrala. Na paní Haškové mě zaujaly nejen krajkové rukavičky, ale také háčkovaný pléd.
Jarmila Komberec Jakubcová
Přehlídka podle fotek musela být krásná. Měla jsem možnost jednu navštívit a moc se mi líbila. Kdybych nebyla v lázních určitě bych se přijela podívat. Tak snad příště. Jedna modelka hezčí než druhá a modely jsou velmi slušivé. a.
Alena Velková
Zuzko, díky za důvěru, ale myslím, že bych to nesvedla. Ono se to nezdá, ale je to dost těžké sejít bezpečně po schodech a dole nezakopnout či nezaklínit podpatek mezi dlažebními kostičkami. Dámy se s tím popasovaly obdivuhodně.
Eva Mužíková
Díky za článek, kdybych si nep0pletla termín, byla bych mezi diváky j já. Škoda źe.mezi modelkami znám osobně jen Jitku M. Vzpomínám na přehlídku, kde byla na molu Alenka, Ája, Věrka J...Rukaviček jsem si také všimla.
Zuzana Pivcová
Příště byste mohla na podobnou módní přehlídku jít i Vy, Aleno V., postavu na to máte, tak aby tam byl opravdu někdo, kdo přispívá na íčko, protože kromě Jitky Mošovské tu nikoho aktivního z portálu nevidím. Jo, ještě Danuška K. filmuje.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...