Hnědá, zlatá, oranžová… Oblečení v barvě podzimu nevychází z módy
Ilustrační foto: Pexels

Hnědá, zlatá, oranžová… Oblečení v barvě podzimu nevychází z módy

9. 10. 2023

Těm barvám se někdy říká zemité či teplé. Připomínají odstíny barevného listí, hlíny, suchých travin a podzimních květin. Když se je podaří dobře sladit, výsledkem bývá styl, který sluší ženám každého věku.

Podzim se blíží a to zpravidla znamená změny ve stylu oblékání. Ženy odkládají barevné letní kousky a sahají k tmavým, nenápadným barvám.

Jistě, černý, béžový či šedý kabát je klasika, která nevychází z módy, ale občas je dobré vsadit na barvy i v období, které je pochmurné, chladné a máme pocit, že se k němu výrazné odstíny nehodí. Inspirace barvami podzimu zpravidla nikomu neuškodí, protože jsou slušivé, vkusné, elegantní.

Vypadají dobře jak na šatech, sukních či kabátech, tak i na sportovních bundách, kalhotách, takže se v nich dá vyrazit jak do společnosti, tak do přírody.

Tady je malá ukázka, že nápad obléknout se do podzimních tónů zpravidla končí pěkným výsledkem.

 

Snímek obrazovky 2023-09-29 v 13.29.55.png

Snímek obrazovky 2023-09-29 v 13.34.46.png
                                                                                                                           Ilustrační fotografie: Pexels

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(4.9 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Už jsem jednou vyměnila postupně celý šatník za podzimní barvy. Po letech jsem od nich ustoupila, ale líbí se mi stále.
Daniela Řeřichová
Modely a modelky hezké, na druhých se mi tyto zemité odstíny líbí, ale já osobně toto barevné spektrum nemám ráda ani na oblečení, ani v bytě.
Jana Šenbergerová
Pouhá slova, která tyto barvy označují, ve mně vyvolávají představu tepla, noblesy a radosti. Mívala jsem hnědé období. :-)
Lenka Kočandrlová
Ne a ne ! Hnědá a podobné barvy jsou pro mne odjakživa fuj.
Hana Řezáčová
Foto hezké, ale nic pro mne ... Podzimní barvy sluší podzimnímu typu žen ...
Věra Ježková
Pěkné. Jsou to mé oblíbené barvy. Nejen na podzim. Jen místo oranžová říkám rezavá – ta je podle mě míň jasná.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...