Milé adventní setkání příznivců Íčka
Všechny fotografie: Jan Raška

Milé adventní setkání příznivců Íčka

12. 12. 2023

Z Bohumína do Prahy trvá cesta vlakem čtyři hodiny. Přesto hned šest Bohumíňáků dorazilo na sraz Íčka na Staroměstském náměstí, aby se setkali s přáteli, které poznali díky portálu i60, povykládali si s nimi, popřáli si k Vánocům a zase odjeli domů do Bohumína. Hezké, že?

A přijeli i lidé z Ostravy, Opavy, Holešova, Poděbrad, Havlíčkova Brodu, Karlových Varů, Roudnice, Ústí nad Orlicí, Náchoda a dalších míst Česka, a samozřejmě i Pražáci či "kolempražští"...

Z předvánočních setkání v prostorách Pražského kreativního centra se už stala tradice a každý rok příznivců portálu i60 přibývá. Dnes bylo tak plno, že jsme se málem do jedné pronajaté místosti nevešli.

Každý přivezl nějakou dobrotu - sladkou či slanou a někdo i tekutou a také ručně a zručně vyrobené dárečky.

Bylo to opět milé, přátelské setkání.

Díky za vaši přízeň! Ještě jednou zdravíme, a to i ty, kteří dnes dorazit nemohli... Tak zase příště!

 

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.08.09.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.12.17.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.10.01.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.09.01.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.10.57.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.13.24.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.14.15.png

 

Fotografie Ireny Mertové:

pxl-20231212-142957654mpa.jpg

pxl-20231212-144454347a.jpg

pxl-20231212-142856083a.jpg

 

 

 

čtenáři i60.cz
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 49 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Ještě pořád vstřebáváme dojmy z přátelského setkání. Moc zdravíme všechny prima přátele, Honzu a Elišku !!
Zdenka Soukupová
Opravdu moc prima setkání. S dostatkem dobrot, dobrého pití a hlavně dobré a přátelské atmosféry. Honzo, moc díky za organizaci.
Hana Rypáčková
A já s Eliškou jsme tam taky byly..
Danuše Onderková
Zdravím vás všechny a trochu i závidím, že jsem tam nemohla být s vámi. Ale z té dálky bych to nezvládla a tak jsem na vás aspoň vzpomínala. Sešlo se vás opravdu hodně a tak věřím, že příští rok mi vyjde, abych se s vámi mohla setkat. Pěkné vánoce všem....
Marie Ženatová
Všechny vás ze srdce zdravím a ráda vidím alespoň na fotografiích. Je na nich skutečně vidět výborná nálada všech zúčastněných. Přeji všem hezký předvánoční čas ♥
Alena Letochová
Z fotografií čiší radost a dobrá nálada, je vidět, že se setkání vydařilo. Snad se mi někdy příště také podaří zúčastnit. Všem přeji pohodový adventní čas a krásné prožití svátků vánočních.
Alena Velková
Ráda jsem vás všechny viděla. Honzo díky, bylo to moc fajn.
František Matoušek
Děkuji panu Raškovi za zprostředkování setkání. Na fotkách si zkouším poznat jednotlivé účastnice (-íky) setkání. Přeji všem šťastné a veselé vánoce.
Libuše Heulerová
Bylo to bezva...moc jsme se nasmáli, za to díky Honzovi i všem co přijeli a přivezli dobrou náladu.
Pavlína Vavříková
Čím více poznávám tento portál, tím více obdivuji vedení redakce, co všechno pro své čtenáře dělá. Klobouk dolů. Pokusím se příště také dorazit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.