Fotoreportáž: Novoroční vycházka nad Holešovem
Všechny fotografie: Marie Měchurová

Fotoreportáž: Novoroční vycházka nad Holešovem

2. 1. 2024

Když po novoročním obědě dozněly poslední tóny Pochodu Radeckého v televizním přenosu koncertu Vídeňské filharmonie, vyrazili jsme na každoroční výšlap nad Holešov. Naše kroky vedly směrem ke kopci Lysina, který leží asi 2 km za naším domem. Jestli máte chuť, můžete si se mnou procházku zopakovat prostřednictvím mých fotografií.

fotografování příroda turistika
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Děkuji Maruško, krása. ♥
Elena Valeriánová
Krásná procházka, díky za to, že jsi nás vzala se sebou.
Dana Puchalská
Pěkná fotoreportáž.
Blanka Lazarová
Marie, krásná procházka, krásné fotky. Ať se daří i v novém roce. Já se teď procházím virtuálně pořád a jsem ráda, že mi to mnozí z íčka umožňují. Děkuji. :-)
Daniela Řeřichová
Marie, ráda bych se prošla s tebou in natura. Určitě to byl podle fotografií krásný novoroční výlet. Přeji ti nejen stovku nachozených kilometrů v novém roce a k tomu hlavně dobré zdraví.
Hana Polednová
Maruško, pěkně jste se prošli za krásného počasí, fotky jsou důkazem a jsou nádherné. Ráda jsem se s tebou prošla.
Libuše Heulerová
Maruško, díky za procházku...jako bych tam byla s Vámi....
Alena Tollarová
Skoro by se mi chtělo říct, že 1. leden vypadá jinak, ale sníh prostě není a musíme brát, co je. My jsme koncert z Vídně ani nedokoukali a pustili jsme si ho až za tmy. Vyběhla jsem si na můj oblíbený kopeček Číčov a k němu pěšky nedojdu. Nahoře fičelo a vítr mi bral slova od úst, ale bylo to krsné. Tak ať nám to na cestách fičí celý rok :)
Marie Seitlová
Maruško, krásně jsem se s vámi prošla krajinou, fotky pěkné.
Marie Měchurová
Rosťo, jestli ještě budou lístky. Do města jdu až ve čtvrtek. Hezký nový rok!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.