Jak si udělat léto
v zimní koupelně

Jak si udělat léto
v zimní koupelně

6. 2. 2013

Patříte do kategorie vyznavačů slunečného letního počasí? Pak si udělejte dobrou náladu i v chladných měsících roku, a to prostřednictvím koupelnového nábytku v designu slunečnic!  

Speciální modelová řada koupelnového nábytku Dřevojas - IMAGE se vyznačuje exkluzivní čelní skleněnou plochou, která v sobě nese vnitřní grafický motiv. Kromě dekoru slunečnic můžete vybírat i z dalších motivů naší standardní nabídky – např. lilie, kámen, bambus nebo abstract"Pokud byste měli ještě jinou představu o designu této čelní tapety, můžete si také zvolit jakýkoliv motiv z mnohamilionové databáze obrázků, do které se dostanete z našich webových stránek Dřevojasu,“ uvádí Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Dřevojasu, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Závěsná koupelnová skříňka IMAGE disponuje moderním – hranatým umyvadlem Slim, vnitřní zásuvka s organizérem představuje praktický úložný prostor k ukládání nejrůznějších drobností.

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu