Fotoreportáž: Řeka v zimě
Všechny fotografie: Anna Čípová

Fotoreportáž: Řeka v zimě

21. 2. 2024

Zřejmě letošní zima skončila. Jaká byla? Nic moc. Pouze několik dnů v lednu bylo s teplotou pod bodem mrazu a slabou vrstvou sněhu.

Ráda se procházím po břehu řeky a pozoruji její proměny. Tak tomu bylo i v lednu. Ve fotogalerii uvidíte, co se mi podařilo zachytit. Třeba mi dáte za pravdu, že příroda je mocná čarodějka.  

Přeji krásné dny bez smutků a zdravotních problémů.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji za milé komentáře. Řeka Bečva je moje srdeční záležitost, její proměny sleduji téměř každý den. Mám radost, že se fotografie líbí.
Helena Přibilová
Děkuji za nádhernou zimní podívanou.
Eliška Murasová
Zamrzlá řeka Bečva je čarodějná. Vydává svá tajemství a krásu jen vyvoleným a ty k nim Aničko patříš....
Jitka Hašková
Díky za ledovou krásu. Aničko, jsi moc šikovná.
Soňa Prachfeldová
Aničko umíš.
Zdenka Jírová
Jsou to nádherné fotografie zimy.
Irena Mertová
Krása...
Martina Růžičková
Aničko, zima kolem řeky Bečvy vskutku kouzlila a Tobě ta kouzla nezůstala skrytá. Díky Tvému pohledu a pevné ruce skvělé fotografky se z nich můžeme těšit i my. Díky. :-)
Blanka Lazarová
Aničko, díky moc. Krása střídá nádheru. Já nic takového naživo neviděla. Příroda je mocná a ty šikovná fotografka. :-)
Alena Velková
Krásné, něžné fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.