Fotosoutěž "Stáří": Kdo vyhrál? Žena, muž a růže
Ilustrační foto: Pexels

Fotosoutěž "Stáří": Kdo vyhrál? Žena, muž a růže

8. 3. 2024

Stáří má mnoho podob, což dokázala i naše poslední fotosoutěž. Objevily se v ní nejen snímky lidí ve vyšším věku, ale také mnoho fotek starých domů, stromů či dobových fotografií.

Stejně jako u minulých fotosoutěží, i tentokrát bychom nejraději vyhlásili hned několik vítězů. Ovšem ceny - konopné produkty - máme jen pro tři autory snímků. Vybrali jsme nakonec tyto - žena, muž a růže.

 

DSCN3082-1.JPG

Elena Valeriánová - Já se načančám

Stastne-stari..JPG

Lenka Měkotová - Šťastné stáří

P1420077e.jpg 

Libuše Heulerová - Byla jsem krásná růže

 

 

Gratulujeme autorům vítězných snímků a děkujeme všem, kteří se fotosoutěže zúčastnili. Už brzy vyhlásíme fotosoutěž novou. Přejeme krásné předjaří!

 

 

 

fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 29 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Ivano, již několikrát jsem si všimla, že nesouhlasíš s pravidly nastolenými na íčku. Samozřejmě je to jen a jen Tvoje věc, ale někdy mi to připadá, jako že je za tím něco jiného. Nějaký osobní problém. Ptám se, protože dřive jsi takto neragovala.
Libuše Heulerová
Leni, dodatečně posílám gratulaci. A všem díky :-)
Hana Polednová
Gratuluji autorkám vítězných fotek a i všem zúčastněným. Je spravedlivé, že zvítězily fotky, které splňují pravidla.
Elena Valeriánová
Na všechny fotografie, které byly vloženy do zimní fotosoutěže se může kdokoliv podívat tamtéž. Žádná fotografie nebyla vyřazena.
ivana kosťunová
9:55 - Ale byla krásná. Nejsou některá pravidla spíše na škodu, než k užitku ? Já se raději podívám na krásné dílo, než na dílo, které splňuje pravidla.
Alena Tollarová
Hned dvě ze tří výherních fotografií musely být staženy kvůli porušení zadání soutěže. Nebýt všímavých čtenářů, vítězství by jim zůstalo. Marně dumám nad tím, co autory k takovému jednání vede a jak k tomu přijdou ti, co se pachtí za skutečně čerstvými fotografiemi. :(
Eva Mužíková
Ivano fotka byla vyřazena dodatečně. Nesplňovala podmínky soutěže.
Jitka Hašková
Gratuluji oceněným i všem zúčastněným.
ivana kosťunová
Kam se poděl ten krásný portrét starého muže ?
Eliška Murasová
Gratuluji oceněným fotografkám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.