Známe vítěze literární soutěže
Ilustrační foto: Pixabay

Známe vítěze literární soutěže

22. 3. 2024

Skončila další literární soutěž čtenářů portálu i60, tentokrát na tato tři témata: "Láska kvete v každém věku", "Zpovídání" a "Vtipnější vyhrává". O vítězích soutěže, kteří získají vouchery do Národního divadla a powerbanky rozhodli čtenáři. Jak to dopadlo?

Nejvíce hlasů od čtenářů - celkem 22 - získala za svůj příspěvek Starý muž a mourovatá kočička paní Věra Ježková. Společně s ní získá voucher do Národního divadla díky získaným sedmi hlasům za příspěvek Fotografování, focení, foceníčko paní Martina Růžičková.

Powerbanky vhodné pro nabíjení mobilů obdrží díky čtenářským hlasům paní Alena Velková za příspěvek Výchova pozitivní motivací (6 hlasů) a paní Elena Valeriánová za rozhovor Na slovíčko se Štěpánkou Beníčkovou, ředitelkou domu s pečovatelskou službou Soužití 2005 (5 hlasů).

Gratulujeme vítězkám a děkujeme všem soutěžícím, kteří se zimní literární soutěže zúčastnili. Pokud to někomu nevyšlo nyní, nemusí být smutný, další soutěže vyhlásíme již brzy!

 

Všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto odkazu.

 

 

Soutěž - zima 2024
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Heulerová
Posílám gratulaci všem oceněným autorkám...a taky všem zúčastněným .
Martina Růžičková
Moc děkuji za hlasy, které jste mi dali. Zároveň blahopřeji dalším vítězkám a děkuji ostatním zúčastněným za tu spoustu bezvadného čtení.
Jindra Hubačová
Gratuluji vítězkám , ale i všem , kteří se soutěže zúčastnili.
Jaroslava Handlová
Gratuluji všem čtyřem oceněným autorkám článků.
Michaela Přibová
Gratuluji všem vítězům. Nejvíc mi těší, že vyhrála láska ke zvířatům. Vítězky mají můj obdiv.
Marie Ženatová
Gratuluji všem oceněným vítězkám ♥
Irena Mertová
Gratuluji vítězkám.
Lenka Měkotová
Blahopřejeme oceněným autorkám článků.
Anna Potůčková
Všem co v této soutěži vyhráli moc gratuluji!
Alena Tollarová
Gratuluji všem vítězkám a stejně jako Eva přede mnou, i já mám radost z výhry mých favoritek. Současně děkuji všem účastníkům soutěže za jejich nápadité příspěvky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.