Ať

27. 3. 2013

Ať námi jaro proudí jako řeka
a každý dočká se toho,
na koho čeká.
Kdo nečeká,
nedobře činí.
Nedočká se,
však dočkají se jiní.
Já čekala
a též se dočkala
a teď jen nedočkavě čekám,
jestli svou nedočkavostí ho nepolekám.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Nina Šachová
Holky, kluci, ať tu žije navždy naše poezie!!!
Jiří Libánský
Tak to tedy bomba je jak se tady veršuje. Říkám si že možná můzy mají tady svoji schůzi. :-)
Jana Šenbergerová
Z čeho má "básník" radost největší? Když jeho verše jiné potěší. Já těm svým říkám rýmovačky a plním jimi různé deníčky. Také mě moc těší číst si vaše básničky. Rýmy, rýmy, rýmy, je nám dobře s nimi, a proto ať žije múza poezie.
Hana Procházková
Zuzko, Jano, Jitko i Jarmilo tak to v i60 ještě nebylo. Jste z generace milující básně a mně je s vámi, holky, krásně!
Jarmila Peerová
Přidávám k tomu Jani i svůj hlas, těším se,až napíšete novou báseň zas. Té vaší lásce ať se dobře daří, a srdce ať s ní sladce hospodaří. Je jedno kolik nám je let, hlavně se dívat kupředu,neohlížet se zpět. Tak držím pěsti,fandím tomu dost, mějte svou lásku pro radost.
Jitka Chodorová
A mě taky,kde je flaška, pochválil nás sám pan Raška, tak se Jano podívejte, co jste rozdmýchala, čekáme na další verše, co jste slibovala.
Zuzana Pivcová
To jste mě dostal! Mě tedy ano. Schází mi rýmy, vymalováno.
Zuzana Pivcová
Dočkala jsem se zcela nečekaně, že další žena vytáhla své zbraně, teď očekávám další zpříjemnění, počkejme si na jeho zveřejnění. P. S. pro redakci: Jen počkejte, zajíci! Tahle země není jen pro mladý!
Olga Štolbová
Děvčata Vaše veršování je úžasné,všechny Vás obdivuju a fandím Vám.Na básně i básničky,i říkanky se moc těším. Je mi tu s Vámi dobře,ale já umím jen to povídání v próze.
Jitka Chodorová
Tak tohle se mi líbí, když někdo něco slíbí, a pak to taky splní. Verše,co v éteru jen sviští, čekám já od vás příští, ty jen tak nezakrní!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.