Píšu ti

Píšu ti

15. 4. 2013

Píšu ti pozvání,
něhou se zalykám,
maskuji přiznání,
obavy zatýkám.

Slova má vzdálená
putují po vodě,
vyznání zmatená
šeptám jen přírodě.

Píšu i do písku,
jak moc ti rozumím,
a když jsi nablízku,
říci to neumím.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Nad vašimi verši se tak krásně vrací do mládí, a to, že už mladá nejsem, mi vůbec nevadí.
Jitka Chodorová
Mně se právě líbí ten obrat "obavy zatýkám" a rozumím tomu velice dobře.Pěkně jsi to Zuzko napsala.
Zuzana Pivcová
Zatčen bývá ten, kdo je podezřelý, že něco spáchal nebo ještě páchá, čili je dán "do chládku", aby dále neškodil. Je to akční postup, zatímco k tomu, jak "unikat obavám", bych asi potřebovala návod! :-D
Jiří Libánský
Moc hezky je to napsané. Opravdu se dá někdy více vyjádřit písemnou formou. A když to někdo umí ...... Jen piš. Moc hezké čtení. Jen to zatýkání obav si neumím představit. Já bych tam dal "obavám unikám".
Marie Bartošová
Po delší době koukám na poetické okénko a zase mě vaše básnička potěšila. Hezký den!
Jaroslava Handlová
Moc hezké. Stručné a při tom vše vypovídající.
Jitka Chodorová
Teda Zuzko,to jsi mě dostala,mám rozdělanou básničku,která se nejen stejně jmenuje,ale ten obsah je skoro totožný,ale zruším ji,protože by to vypadalo jako zjevné opisování. Jinak ti píši 1***,těžko to posuzuji,i když vím,že to umíš lépe,než já.Tak děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...