Konečně

Konečně

9. 4. 2013

Tak už je tady,
zadními vrátky,
přišlo k nám jaro
až do zahrádky.

A včelky líbají
vše, co tu voní
a děti vesele
přitom se honí.

A z trávy smějí
se sedmikrásky,
však ona ještě
má krátké vlásky.

A prádlo na šnůrách
lehce se houpe,
to jarní větřík se
v blahu jen koupe.

A slunce skrz mraky
radostně mává,
však jaro přišlo k nám,
tisíckrát sláva!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Peerová
To je bezvadné,hned budu hledět směrem jižním,a bedlivě vyhlížet,kdy se objeví i u nás.Letos se trochu loudá,ale jsem ráda,že už ho u Vás Jituško máte.Napsala jsi to s něhou Tobě vlastní...
Jiří Libánský
Tak snad už to bude tak, jak to hezky píšete.
Olga Štolbová
Jitko,moc hezká,milá básnička.Díky...
Nina Šachová
Vaše jarní básnička mě krásně pohladila, tak jako první pořádné paprsky celý pondělní den.
Jitka Chodorová
To jsem jen šla pověsit prádlo na zahradu,a toto všechno jsem tam viděla,tak jsem to chtěla zvěstovat i ostatním lidem,že už tu konečně to jaro je.
Zuzana Pivcová
To je tak fajn, že Ty vždycky dokážeš obsáhnout celou tu atmosféru se všemi jednotlivostmi, které ji dotvářejí!
Jana Šenbergerová
Krásná oslava tak dlouho očekávaného jara. U nás jsou ještě pořádné spousty sněhu a bude chvíli trvat, než se zahřejeme.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.