Nebyla jsem hodná

Nebyla jsem hodná

15. 7. 2013

Ne, nebyla jsem hodná
a teď to trochu bolí,
zas piju hořkost do dna
a cítím rány holí.

Vím, nebyla jsem milá,
není to vždycky lehké,
v ústech mi hořkost zbyla
a vadnou vztahy křehké.

Jak často člověk zraní,
jak snadno stvoří hádky,
za slova platí daní
a hledá cestu zpátky.

Jak málo lásku ctíme,
jak málo váží vztahy,
čím daně zaplatíme,
když život je tak drahý?

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Zuzanko, já už podle nadpisu poznám, že jsi to ty. Ještě nikdy jsem se nezmýlila a dál ti moc fandím.
Jiří Libánský
Jen citlivý a vnímavý člověk si dokáže uvědomit vše, o čem píšeš. Vyjádřila jsi to moc hezky a srozumitelně. Prostě to umíš. Umíš psát, umíš žít. Tak, jak vždy v básni najdeš správné slovo do verše, tak i v životě nakonec se dáš tou správnou cestou. I když těch křižovatk je až až. Na hlubokou moudrost v tvých básních jsme už my čtenáři zvyklí.
Jaroslava Handlová
Zuzko, toto vyznání je hodně citlivé, až bolestné. Zamyšlení nad vyřčenými slovy je však na místě. Mistrovsky a poeticky zpracované téma "za všechno se platí" mne hodně oslovilo.
Jana Šenbergerová
To nám ten týden smutně začíná, ale veršům to na kráse nikterak neubralo.
Jitka Chodorová
Já opět nevím,co napsat,je to prostě paráda!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.