Horoskopičiny - Panny

Horoskopičiny - Panny

28. 8. 2013

Ty na všechno jdou od lesa
a nechybí jim noblesa.
Jsou bystré jako lišky
a trochu hnidopišky.
Nespokojené bez práce,
nebývá s nimi legrace.
Každému rády poslouží.
Po ničem jiném netouží
než po řádu a po čistotě.
Nerady žijí v nejistotě.

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Jitko, horoskopičiny proto, že si vypíchnu jen to, co se mi do veršů hodí. Bývá to náhlý nápad, který zdaleka nepokryje všechny možnosti. A pokud jde o vnoučata, jsou všechna krásná, bez ohledu na znamení v horoskopu. Na svého Býčka a svou Váhu nedám také dopustit, a to k nim brzy přibude Štírek. Na tuto kombinaci jsem docela zvědavá. :-)
Jitka Chodorová
Jano.dobře jsi to vystihla,ale ještě mi tam chybí fyzická krása většiny z nich,já mám v blízkosti svého vnuka Honzíka,na kterého nedám dopustit.
Jana Šenbergerová
Zuzko, já jsem jimi doslova obležena. Sestra, zeť, synovec, kamarád, kamarádky, kolegyně. V září nevím, kde mi hlava stojí. :-)
Zuzana Pivcová
Nikdy jsem neznala nikoho ve znamení Panny, až v současnosti jednu kolegyňku, která je tak výrazně nápadná tím, jak Ty zde znamení charakterizuješ, že už jsem si o Pannách musela přečíst něco už dříve, než Tvá trefná básnička vyšla. Sedí to přesně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.