Pátek 13.

Pátek 13.

13. 9. 2013

Pátky třináctého mi nevadí.
Naopak, dobře mě naladí.
I po nich je přece víkend v pořadí.
A je-li to den „jiný“,
to můžem způsobit jen svými činy.
Co očekávám,
toho se mi dostane.
A jestli ne,
zas tak moc se nestane.
Vždyť přijdou jiné dny
odpočinku i práce
a s nimi nová šance.

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Koukla jsem do kalendáře a ejhle, už je tu zas. Tak ať vám přinese "jen" hezký den.
Jiří Libánský
Hezká básnička i téma. Je to psané ve verších v příjemném vyprávěcím stylu. K zvolenému tématu se to přesně hodí. Báseň má jasný úvod i závěr s pointou. Ač vypadá velmi nenápadně, ve své kategorii je rozhodně nad průměrem.
Jaroslava Handlová
Jano, říkám Tvému textu "ano"! Každý den se přihodí něco hezkého, tedy i v pátek třináctého.
Jitka Chodorová
Jano,opět máme stejný názor,i když jsem dost pověrčivá,tak pátek třináctého mě nijak neděsí,napsala jsi to moc hezky.
Zuzana Pivcová
Je zvláštní, jak se to jako pověra udrželo. Často si potřebujeme zdůvodnit, proč je něco špatně, ale vlastní zodpovědnosti se většinou vyhneme. Bylo by hezké, kdyby každý přijal Tvé uklidňující závěry za své.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.