Vánoční vzpomínka

Vánoční vzpomínka

14. 12. 2013

Vzpomínka přišla tak znenadání,
snad mě už znudilo to dlouhé spaní.
Spát se mi nechce, tak kouknu ven,
v tom se mi vrátil můj dětský sen.

Psaníčko za oknem si Ježíšek vzal,
psaníčka posbíral a zas letěl dál.
Srdíčko dětské se zatetelí,
Štědrý den přece je už po neděli.

Stromeček svítící a štastná rodina,
na to se Ježíšku celý věk vzpomíná.
Zvoneček zazvoní, celý byt zavoní,
všechno se rozzáří i úsměv na tváři.

Vzpomínka zmizela, je bílý den
a já jsem zjistila, že byl to sen.
Sama jsem zůstala, psaníčko nepsala
Sedím a dívám se okolo sebe
nevím, proč mě dnes tak hrozně mé tělo zebe.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Mít krásné vzpomínky pokládám za velké štěstí. Je to jako s oblohou. i na ní se objevují chmury, ale zase odplynou.
Olga Štolbová
Hani,nebuď smutná.Vždyť i ty vzpomínky jsou moc krásné a dokážou pohladit.A že to teď už tak hezké není? To se dalo čekat a musíme s tím počítat.Máme přece za sebou kus života,úspěchy,prohry a to nehezké ohladí čas,jako všechno.Přeju hezké a klidné Vánoce. O.♥
Hana Šimková
Zuzanko, to mě jenom přepadla vánoční chmura a doufám, že mě opustí.Moc nehezkého jsem letos prožila a tím to asi bude. Ale určitě se vzpamatuji a bude líp.
Zuzana Pivcová
Nebuď smutná, Hanko. Vždyť člověk má i na dálku přátele a vztahy s dalšími bytostmi. Mnozí strádají samotou, mnozí berou tyhle svátky jako každý jiný den. Někteří si vánoce formálně protrpí v rodině, jiní se odrovnají v nákupech a úklidech. A pak jsou ti šťastní, pro které mají tyhle svátky, ať už z důvodu křesťanského nebo osobního, opravdu smysl a kouzlo. Ale zrod čistého života bez přepychu, ale v lásce, ten promlouvá ke každému z nás stejně. Nejsi sama.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.