Svítá

Svítá

12. 12. 2014

Svítá a vánoce jsou zde.

Svítá a jaro v dáli je.

Svítá, svítá nám naděje.

Že bude krásný den a půjdem na procházku ven.

Pozdravit přírodu, protáhnout klouby,

možná, že nejdeme i nějaké houby.

Vždyť máme krásnou naši zem

rána,co lákají nás ven.

Příroda si odpočívá,

jen chybí letos peřina

a počkáme si na jaro

co přinese nám nového.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Novotná
Jiří,taková jsem já,řečeno jedním slovem-mišmaš. :)
Jiří Libánský
Stylově je báseň takový mišmaš, ale tématicky je ucelená a srozumitelná. A aktuální.
Marie Magdalena Klosová
Holky,nepředbíhejte čas,je třeba se těšit každým dnem,ať se nám jeví,jak chce.Je to jen úhel pohledu.Ale já vím,že vy to víte a proto můžete říkat,co chcete a konkrétně Mariino "říkání" je moc milé.
Marie Novotná
Olgo,tak tuhle výzvu beru.Pokud mě zdraví nezradí,budu tam!!!! , těším se :) :) a nezapoměň ,ještě bude chladno, vem si boty.
Olga Štolbová
Co se dá dělat, přírodě neporučíme, ale ono je to vlastně dobře. A takové hezké pozvání na procházku, na protažení kloubů, tomu nejde odolat. Marie, tak v půli března u prvního smrku, těším se...
Zuzana Pivcová
Nemám ve zvyku někomu z jakéhokoliv důvodu lichotit. Ty žiješ v přírodě, umíš jí naslouchat, a proto se Ti tak krásně otevírá.
Marie Novotná
Jé,já úplně zapoměla,že mám tohle na profilu s fotoalbem.Je to už z loňska,což dokazuje datum na fotkách a ty se tentokrát moc nepovedly.Zuzko,vždycky čekám-jak malá-na tvoje hodnocení.Díky,díky.
Zuzana Pivcová
Vše má svůj čas a jaro určitě přijde tak, jak má. Počkáme si. A naše země je opravdu různorodě krásná. O tom svědčí i Tvé obrázky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...