Trochu jiné vánoční blahopřání

Trochu jiné vánoční blahopřání

24. 12. 2013

I pro naši komunitu:
Kterak zlepšit imunitu
a bez kolik, šoků, křečí
přežít Vánoc nebezpečí.

Sotva ráno protřeš oči,
dej si pohár vlastní moči.
Odhoď v duchně peří kajčí,
v ranní rose zacvič taj-či.

Pak se s tváří růžolící
věnuj péči o stolici,
neb je nutno, což je jisté,
míti tlusté střevo čisté.

Všechno zlo proud vody spraví,
proto dej si klystýr dravý.
Přes den můžeš meditovat,
klíčky zrní konzumovat
v množství menším nežli malém,
abys neztučněl zas valem.

Pomni, že dá tělu více
jedna hlávka brokolice,
nežli věnec buřtů, párků,
kopa vajec, žejdlík škvarků.
Večer znovu prolej střeva,
budeš spát jako kus dřeva.

Učiníš-li tyto kroky,
přežiješ i další roky.
Takže milí přátelé,
jen šťastné a veselé!

Moje poezie
Autor: Redakce i60
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milada Vejvarová
Hmm, je to tak. Urinoterapie je všeobecně vnímána jako kontraverzní léčebná metoda. Ať si to každý přebere podle svého soudu, ať každý udělá své zkušenosti. Mým záměrem bylo nastavit jiný úhel pohledu na vánoční svátky, protože jsem se cítila přeslazená, přezvonečkovaná, přesvíčkovaná atd. :-D
Jiří Libánský
Střídmost je dobrá věc. Ale toho panáka po ránu bych si odpustil.
Zuzana Pivcová
No, Miluško, vrátila jsem se od sestry a stačilo pár kousků pečiva a bramborový salát a tělíčko už něco namítá. Takže se zase trochu víc přiblížím tomu, co tu doporučuješ (něco z toho je mi vlastní už dávno), ač jsem si zkraje myslela, že se těm, kteří se takhle snaží udržovat, spíš směješ. Nic se nesmí přehánět, to chápu, ani tak, ani tak. Tak jdu se smíchem na zeleninovou šťávu.
Milada Vejvarová
Dobrý Jani, tleskám:-D! Samozřejmě to nejsou všeobecné rady, každý si svou cestu ke zdraví najde sám. Je dobré si čas od času zahřešit! Ale faktem taky je, že když už jednomu lezou tlustý do tenkých, tak zkusí všechno, a když to pak i funguje, no tak haleluja!
Jana Šenbergerová
I když se mi přání líbí, ani já nemohu slíbit, jestli se jím budu řídit. Vím, že by to moudré bylo, zdraví by se posílilo. I když všichni mozek máme, spíš na mlsnou hubu dáme.
Milada Vejvarová
Jéééé, tak přeci jenom se někdo ozval :-)! Děkuji Olinko za reakci, konečně nějaká, jsi odvážná holka, nebojíš se vyjádřit svůj názor. Samozřejmě jsem veršíky psala s humornou nadsázkou ve snaze otevřít zde okno a nechat proudit trošku svěží vzduch, zasmát se ...
Olga Štolbová
Miládko,díky za dobrou radu,ale slibuju,že tohle určitě nedodržím.I Tobě - šťastné a veselé...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...