Čas nejde vrátit

Čas nejde vrátit

2. 2. 2014

V ruce klíč od dětství,
však zrezivělý zámek,
adresu mladosti
posílá do pohádek.

A okna zastřená
tím časem odvátým,
svědky jsou němými,
zmýlená neplatí.

Jen starý gramofon
vede si stále svou,
písničku hraje nám,
dávno zapomenutou.

 

 

 

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milada Salajková
Nic se nevrátí, hezká slovíčka čas minulý přiblíží a smutek už není tak krutý. Líbí.
Olga Štolbová
Nejen klíč od dětství, ale i vzpomínky jsou někdy skoro jako z pohádky. Ještě, že je máme. Moc hezké - díky...
Jiří Libánský
Máte velmi poetické vyjadřování. Mám pocit, že Vás rým omezuje. Vykašlete se na něj. Pro ty krásné slovní obraty Vám ho my, čtenáři, odpustíme. Veršujete jen začátek, pak se Vám stejně fantazie rozletí nespoutaně a těžko se nechává opět pochytat a spoutat do rýmu.
Hana Práglová
Moc hezká vzpomínka"na minulost"
Zuzana Pivcová
Je to moc hezká báseň. Ale nemusíš (nemusíme) smutnit, vždy se najde něco hezkého, co stojí za prožití.
Jana Šenbergerová
Jitko, ta se ti moc povedla.
Jarmila Peerová
Nevrátíš zpátky,co jednou je pryč,i kdybys nalezla ten správný klíč...básnička trochu nostalgická,ale nějak se k dnešnímu šedivému a nevlídnému dni hodí....ta první sloka se mi moc líbí...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...