Radost

Radost

1. 5. 2012

Bráníme se prožívat věci v radosti proto, že neumíme žít v přítomnosti...
Buď se pohybujeme v minulosti a nebo v budoucnosti...
Když zapomeneme na to, co bylo včera a co nás čeká zítra, ucítíme krásné uvolnění...
Protože najednou dokážeme být sami sebou...
Jsme tu jen my, bez času...
A vše, co právě přichází můžeme prožít naplno...
Ať je to cokoliv...
A dokážeme pak prožít i svou radost, protože máme volnou mysl...
Kde je volno a prázdno, lze přijímat a naplňovat...
Pak prožíváme šťastný život...
A to je smyslem Bytí v tomto Žití...

 

Z archivu - náš portál obsahuje cca 2500 čtenářských příspěvků,  nejrůznějších příběhů ze života, vzpomínek, ale i cestovatelských tipů, rad či gastronomických receptů. Připomeňme si vybrané příspěvky, které obohatily tento portál. Patří k nim i tento, který jste si právě přečetli.
glosa stárnutí život
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Žiji přítomností, naplno. Mám ráda život a vše, co k němu patří, lásku a radost přijímám i rozdávám. Ale nezapomínám, co bylo včera, a myslím i na zítřek. ...Jen pro ten dnešní den...
Eva Mužíková
Také žiji převážně přítomností, minulost - to je snad dobře prožitá kapitola, od budoucnosti se nechám překvapit...
Hana Rypáčková
Také jsem se podívala na její profil a byla hodně aktivní člen.Poslední dva nevydané články mě zarazily, jsou tajemné a svědčí o nějaké změně v životě.
Zuzana Pivcová
Paní Kučerovou si bohužel pamatuji jen z doby, kdy jsem tu sama začínala, a to už je víc než tři roky. Někteří lidé psali hodně a hezky a náhle zmizeli. Škoda.
Marie Magdalena Klosová
Aneb budoucnost je takjaktak nejistá a na minulosti už nic nezměníme.Opravdu máme JEN tu přítomnost a je umění ji prožívat.mm
Hana Rypáčková
Jsem pro.
Jana Šenbergerová
Krásné, moudré. Paní Jiřino, můžete-li, pište dál.
Pavla Hamerská
Jiřinko, vystihla jsi to moc hezky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.