Snad obejmem´se konečně

Snad obejmem´se konečně

4. 3. 2014

Až chladná mlha pokryje
nebe jak pavučina,
až strach se o slib rozbije
a slova budou jiná,

až sen se do vln ponoří
jak hvězda za svítání,
až skutky úzkost rozboří
a zmizí pouhé zdání,

až budeš kráčet bezděčně
vstříc mojí velké touze,
snad obejmem´se konečně,
tak prchavě, tak dlouze.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Tvoje verše jsou čím dál dokonalejší. S takovou dokonalostí se normálně člověk nesetká ani u velmi slavných a uznávaných básníků. To neobvyklé spojení poezie lidsky hlubokých pocitů, formovaných onou typicky člověčí nedokonalostí a naprosto dokonalých, jak strojově soustruhovaných veršů je novým rozměrem Tvých básní. Právě tato je toho výrazným příkladem.
Jana Šenbergerová
A to všechno, podtrženo střídavým rýmem, mě jako vždy dostalo.
Jaroslava Handlová
Hezké verše o touze. Nápaditě přiřazená fotografie už jen podtrhla jejich čistotu.
Olga Štolbová
Zuzko, krásná a milá básnička. Opravdu velká touha je hnací motor, který nedá člověku ustrnout. A to štěstí, když se zadaří, je nepopsatelné.
Jitka Chodorová
Tak toto se mi moc líbí,opravdu moc.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...