Kouzlo sbírání

Kouzlo sbírání

27. 2. 2014

Sbírám a raduji se,
sbírám a v úsměvech se ztrácím,
sbírám potají a skrytě
úsměv a za ním další.

Sbírám, únavy nedbajíce,
pohlcena vlastním spěchem
za krásou touhy odleskem,
neutíkám, i když zakopávám.

Sbírám, z prachu vstávajíce
hledám v sobě odvahu,
zvednout košík a vrátit úsměv
– sobě, lesu, houbařům!



sběratelství
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Antlová
Takové kouzlo sbírání mám moc ráda.Nasbírám houby které ,ale napřed vyfotím dám do košíku doma dočistím a za čerstva udělám smaženici.Výhoda takového sbírání spočívá v tom že hříbky nezabírají v policích žádné místo .Kouzelné je Dano to že jsi sbírání dala do veršů a moc se ti to podařilo.Pěkné i ty fotečky !
Alena Vávrová
Panečku, to je taky sběratelská vášeň a proti gustu žádný dišputát! Taky moc ráda sbírám houby, ale u mne je to dnes už o tom, že kdo se bojí (sám), nesmí do lesa. Tebe obdivuji.
Svatava Páleníková
Krásná "hymna" pro nás, národ houbařů. Miluji houbaření, tedy vůbec procházky lesem, a to v jakémkolii ročním období a dá se říct, že i za jakéhokoli počasí. Asi jsem byla v minulém životě nějakou lesní zvěří, anebo se připravuju na ten život příští :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.