Kouzelná věta

Kouzelná věta

10. 3. 2014

Čekala jsem na ni roky, či desítky let už?
Jsem jako v transu, vyznal se mi muž
Ta věta je nad všechny jiné
hlava se točí
srdce jihne

Slyším snad všechny zvony světa
když zní z jeho úst ta kouzelná věta
horkost a zároveň mrazí záda

 

… díky, vnoučku,  též tě mám ráda!

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladka Steinová
Dobrý den, mám jednoho vnuka 16.5 roku, studenta.A těžká puberta,pro něho jsem zde již jednu báseň napsala a publikovala-Proměny, ale z dob, kdy byl malý před 10 léty. Chvíle,které jsem s ním, jako s malým,tak do 12.13 let prožívala, to bylo štěstí o kterém jsem nevěděla, že to štěstí je.respekt, jsem si to štětstí neuvědomila... Dnes vnuk preferuje kamarády a kamarádky a za babičkou přijde sporadicky.Ale ještě je tu 10 l. vnučka....Proto milé babičky, užijte vnoučata, dokud jsou malá.Zdravím....
Jiří Libánský
Tak to se Vám jako poetické vyjádření myslím více než povedlo.
Jana Šenbergerová
Která babička by ji neslyšela ráda, obzvláště když ze čtyř vnoučat jen jediné je kluk. Přeji všem babičkám hodně radosti z vnoučat a také spoustu radostí s vnoučaty. Pěkně jsi nám tuto radost, Helenko, připomněla.
Jitka Chodorová
Ani nevíš Helčo,jak ti rozumím,mám 4 vnuky-kluky a někteří z nich se nestydí mi tuto větu říct,moc ti to přeji a musím ti napsat,že máš moc hezkého a hodného vnuka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...