Valpuržina noc

Valpuržina noc

30. 4. 2014

Můj milý,
jdu tě varovat.
Dnes v noci budu čarovat.
Už dávno jsem čarovala,
moje kouzla vždy zabrala.
Přeji ti moc síly.
V temné noci oba budem bílí.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Paní Ivanko, teprve dnes jsem objevila váš příspěvek a zjistila, že jste své verše nepublikovala jinde. A to je škoda. Láska má mnoho podob. Přichází, odchází, ale přesto zůstává. Byla by škoda se pro ni uzavírat. Vždyť může kvést v každém věku. A rozkvete-li, pak už si nejsme cizí. Přeji nejen vám, ale všem krásné májové dny.
Ivana Doušová
Vážení, jsem tu nová a stalo se mi, že jsem omylem umístila svůj příspěvek k veršům paní Jany. Omlouvám se jí i vám.
Ivana Doušová
Vážení, jsem tu nová a stalo se mi, že jsem omylem umístila svůj příspěvek k veršům paní Jany. Omlouvám se jí i vám.
Ivana Doušová
Miluji tě i nenávidím, naději dala jsem už k ledu, jenom ta krásná rána s tebou, ta zapomenout nedovedu. Ač přesné rysy tvoji tváře z paměti asi jednou zmizí, tak otisk tvého těla na mém nevymaže mi nikdo cizí.
Hana Lafková
Ahoj Jani, koukám, že mám v tobě velkou konkurenci a setsakra dobrou! Budu muset ve snažení hodně přidat... Ráda jsem tě poznala.
Květoslava HOUDKOVÁ
Milá Jano - dík za krásnou básničku. Já žiji sama = již pro ni nemám upotřebení, ale myslím, že ji v dohledné době využije moje vnučka (18 let)). Ráda sdělím i dalším. Krásných věcí je potřeba si vážit.
Zuzana Pivcová
Jani.
Zuzana Pivcová
Jani.
Zuzana Pivcová
Čarujte oba svorně, jani, hodíte se k sobě moc!
Olga Štolbová
Jani moc hezké, čaruj, čaruj, ale opatrně.***

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.