Červená

Červená

11. 6. 2014

Kdo se výšek příliš bojí

a jenom pod stromen stojí,

ten si příliš nepochutná

a z toho bych byla smutná.

Proto na strom vyšplhám,

na třešních si pochutnám.

 

Červená mi lahodí,

najdu ji i v jahodí.

Zahradní, či lesní,

kdo je s chutí nesní?

S kapkou medu lesního …

Znáte něco lepšího?

 

Když pomyslím na maliny,

začnou se mi sbíhat sliny.

To je těžké vybírání,

když je tolik dobrot k mání.

 

Za to létu děkuji.

Červenou já miluji.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji za příjemnou „ochutnávku“ a přeji hezké dny.
Marie Magdalena Klosová
Rýmování plné chutí.Jak milé! A paní Klimtovou jsme si s mužem předčítali,když nás seznamovala se skřítky! Její Zášupšák se u nás trvale zabydlel a už si dovedl i přátele.
Jana Šenbergerová
Těší mě, že si tu někteří "pochutnají" se mnou a dají o sobě vědět. Tentokrát mě k napsání inspirovaly jahody, které si denně dopřávám, a také pohlednice Vítězslavy Klimtové z Pohádkové země Pičín, které posílám svým vnoučatům. Neznám lepší snídani než sezonní ovoce.
Jarmila Peerová
Také červenou Jani miluji,tak rozumím tomu,že lepší se těžko hledá...Chutné a šťavnaté ovoce,příjemná a osvěžující básnička,co si přát více,,,děkuji
Zuzana Pivcová
Jsi spontánní a osobitá, těžko někým nahraditelná Jana. Díky.
Alena Vávrová
Milé dámy, sice nebásním, ale souzním, jsem také milovnice jahod, třešní, višní, malin (také rajčat i oranžových meruněk)...škoda, že letos nemáme jedinou ranou třešinku, chodila jsem na ně i potmě.
Jitka Chodorová
Teda Jano,vzala jsi mě vítr z plachet,mám tu připravenou básničku,která se jmenuje Jahodovotřešňová,ale asi ji pošlu ,není úplně totožná s tvou tvojí,jen myšlenka na červené ovoce nám přišla ve stejnou chvíli,tak ti zcela rozumím,básnička se mi líbí.Díky .

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.