Kol Máchova jezera

Kol Máchova jezera

11. 8. 2014

Máme rádi Staré Splavy,
zajíždět tam to nás baví,
slunce, bory, jezero.
Joj tam bývá veselo!

Také Doksy navštívíme.
Dále velmi dobře víme,
jak je prima v Mělníce,
s tou Ludmilou z vinice.

Když už stačí dobrých vín,
prozkoumáme Kokořín,
Zákupy, Sloup, Mimoň taky,
s večerem se klíží zraky.

Nešetříme cesty kouska,
líbí se nám též hrad Houska.
Na Bezděz se nešplháme,
leháro ve vodě dáme.

Moje léto 2014
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Mám ráda ta vyjmenovaná známá místa. Proč dlouze psát, když to umíte do veršů dát. Mně se to líbí, Zdeňku.
Jana Šenbergerová
Pěkně jste mi připomněl, že jsem na Mácháči byla jen jednou, na výletě ve třetím ročníku gymnázia. A také to, že se tam utopil syn mé blízké kolegyně. Na Bezděz jsem tehdy ještě vyběhla lehkou nožkou, dnes už bych to nejspíš vyfuněla. Líbilo se mi tam.
Jiří Libánský
Pan Horenský má osobitý styl poezie. Líbí se mi, jak se mu daří zaujmout čtenáře provokativním balancováním na samé hranici kýče, hlavně způsobem tvoření rýmu. Přitom si dokáže dát moc dobrý pozor, aby do kýče nesklouzl. Do textu umí přidávat humor v přiměřených dávkách. Ode mne máte pane Zdeňku také pochvalu.
Alena Vávrová
Děkuji za oslavnou báseň na můj kraj ;-)). Potěšila! Šplhat ve vedru na Bezděz je, pravda, zabíračka. O víkendu tam proběhly oslavy 750 let od jeho založení.
Olga Štolbová
Zdeňku, prima - také Mácháč i okolí miluju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.