Foto

Jan chodí na kopanou

15. 9. 2014

Fotbal Jan nikdy nehrával, 
co divák někdy nadává,
když upískne se rozhodčí,
dal by mu pecku pod oči.

Vyskočí, ruce nad hlavou,
když stoper s nohou bolavou,
faulem je složen na trávu,
chce žlutou kartu, po právu.

Žádný zápas nevynechá,
k stadionu vždycky spěchá,
aby stihl výkop mače,
za který dal fůru kaček.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdeněk Horenský
Rozumím, samozřejmě občas na fotbal zajdu. Někdy se podívám i v televizi. Samozřejmě, impulsy přicházejí z okolního světa a jeho pozorování, mnohdy z vlastních prožitků či náhodných situací. Ale tak je to asi se vším kolem nás. Takže vlastně s realitou mají mnoho společného, ale někdy jen nahodile. Sport, politika, běžný denní život, ten sám přináší neuvěřitelné nevymyslitelné příběhy. A tak mě občas něco napadne. Faktem je, že jsem zprvu otázku jaksi nechápal, ale vše OK.
Milada Salajková
Pane Zdeňku, nic společné s realitou? Někde musí přijít impuls. Libilo se mi to, tak jsem reagovala. Neni třeba za tím cokoliv jiného hledat.
Zdeněk Horenský
Paní Milado, omlouvám se, ale Vaší otázce nerozumím. Mé příspěvky s mou vlastní realitou a životem většinou nemají nic společné. Mohla hrát klidně Dolní Ves proti Horní Vsi, nebo též Sparta proti Slavii, Ajax proti Honvédu atd. Mohl to být místo Jana klidně František, Ivan, Hugo...
Milada Salajková
Kdo hrál a proti komu? Byl jste na kopané?
Marie Magdalena Klosová
Fajn,jen tak dál!
Jana Šenbergerová
Zdeňku, vždycky mě potěší, když se tu objeví vaše verše. Líbí se mi jejich rytmus i rýmy, a pro mě mají vysokou vypovídací hodnotu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...