Smutek

Smutek

17. 9. 2014

Jsou krátké
dny.
Střídají
dlouhé
noci.
Ničí mé srdce
v monotónním
rytmu.

Jen tikot
hodin
počítá
v pradávném
omšelém
tónu
své zvuky.

Staré dny?
Příští dny?
Jsem sama.
Co počnu si
opět
za večerů
dlouhých,
podzimních?

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Vladko,úplně souhlasím s M.M.,do veselého veršování se nelze nutit,máš právo na smutné verše,když je ti smutno,mnoho významných děl vznikalo z bolesti a utrpení,ale psát veselé verše v době smutnění,to by jsi sama na sobě páchala podvod.Ve svém soukromí se můžeš začít pomalu usmívat,i když vím,že je to někdy velmi těžké.Držím ti palce.
Vladka Steinová
Dobrý den, nebudu se nutit do ničeho, ale také nemohu na milé kolegyně a kolegy vysílat negativní emoce jen proto, že někdo mě po 44 letech opouští.Mám připravenou veselejší,již 25. básničku, bez nucení, napadla mě včera,tak až redakce vydá,uvidíme, CA IRA.....zdravím
Marie Magdalena Klosová
Milá Vladko,nenuťte se do veselosti ve verších.Ty přece vždy vypovídají o naladěnosti autora,o jeho rozpoloženosti,skrytých i patrných smutcích,či radostech.Vaši "dušičku"je třeba rozveselit,pak budou veselé i básně.Začněte třeba tím,že se každé ráno podíváte do zrcadla a usmějete se na sebe.I uvnitř se rozzáří úsměv.Tak do toho!
Olga Štolbová
Nemám ráda smutno a je to někdy velká dřina se z toho vymanit. Ale je toho tolik, co se dá dělat - výstavy, divadla, koncerty a hlavně knihy a příroda. A také i60 *
Vladka Steinová
Dobrý den, děkuji Vám všem,velmi Vaše slova pomohla, slibuji, že pokud budu psát, tak již jen veseleji.Nechci působit depresivně a nechci potíže přenášet na čtenáře, na Vás všechny, kterých si moc vážím,přestože se neznáme osobně.To, že jsem tady, na těchto stránkách, mi velmi pomáhá.Pěkný den Vladka
Jiří Libánský
Píšete velmi zajímavě. Skutečně dobrá poezie. Vaše duševní rozpoložení neřeším. Ale odněkud to jistě pramení.
Zuzana Pivcová
Milá Vladko, zřejmě tu také působím posmutněle, ale to má trochu jiné pozadí a není to skličující střet se samotou. Přeji Vám, když už musí být, samotu uvolňující, přemýšlivou, spojující a hlavně vyrovnanou.
Lidmila Nejedlá
Milá Vlaďko, vyjděte si do přírody. Rozptýlíte se. Potkáte třeba známé. Nesmutněte. Myslím na Vás.
Jana Šenbergerová
Myslím si, že důležité je nesmutnit příliš dlouho. Krátkodobý smutek může být užitečný, dlouhodobý nejen skličující, ale i zničující. Podzim je skvělý čas na snění. Sněte s otevřenýma očima a věřte, že se vaše sny vyplní.
Vladka Steinová
Děkuji všem.... vážím si Vás.S úctou a s pozdravem Vla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...