Takové jedno léto

Takové jedno léto

22. 9. 2014

Letos byl rok proklatý,
téměř celý bez chaty,
pěknějších dnů pramálo,
také to tak zůstalo.

Koupání jsme neužili,
když tak jenom pár dní chvíli,
zato deště dosytnosti,
je to k pláči, je to k zlosti.

Nic proti dešti,
zaprášené cesty leští,
loukám polím dává vodu,
bývá dobrý pro přírodu.

Všechno má mít míru ale,
ne mít na pořadu stále,
deště a to mnohadenní.
Že bychom byli rozmazlení?

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Já si pamatuji z dětství, že někdy bylo celé léto na koupání, zatímco jiné propršelo. Tehdy u nás v kraji určitě. A letos jsem měla hezké dva týdny v jižních Čechách v červenci a ten jeden srpnový, kromě několika deštivých, ale teplých dní na závěr, také ušel. Tak ani nestěžuji. Bylo mi příjemně. Nejsem přímo koupací typ. Ale básnička je pěkná.
Marie Magdalena Klosová
Je to milé i s následnou veršovanou reakcí J.Š. Třeba bude v zimě sníh,když loni nebyl!Potřebovala bych vyvenčit běžky.
Soňa Prachfeldová
Ano rozmazleni jsme ku svému mínusu a příroda nám dává znát, že ona je tu vládkyně a my bychom to měli brát a učit se ty taje znát !
Olga Štolbová
Máte pravdu Zdeňku, za tohle léto zaslouží příroda 5!! a pořádně vyhubovat, pěkně jste jí to dal.
Jana Šenbergerová
Aniž jste to možná věděl, otázkou jste odpověděl. ještě dnes mi hlava třeští, když uslyším: "Poručíme větru, dešti." Pěkný zmatek bychom měli, kdyby všichni poroučeli. Příroda už nás má dost, občas projeví svou zlost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...