Fotografování: planetka kytice

Fotografování: planetka kytice

25. 9. 2014

Inspiroval mne článek Jana Kutílka "Moje fotografování: planetky", kterému tímto děkuji za inspiraci a další zkušenost. Běžně upravuji fotky v ZonerPhotoStudiu16 PRO, tak jsem si vybral fotku kytice, kterou dostala manželka za uspořádání školního srazu po 50ti letech od základky a začal experimentovat podle návodu. Protože ZPS neumí polární souřadnice, stáhnul jsem si Gimp 2.8 a tuto operaci musel vyštudovat v něm.

Kupodivu se to myslím zdařilo a stojí za to si tento postup vyzkoušet i s jinými žánry fotek.

fotografie fotografování
Autor: Radovan Cakl
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
"Kouzla" s fotkami mám velmi ráda. Originální fotografie a experimentální fotografie beru jako dvě různé techniky u obrazů. Těžko je lze porovnávat, navzájem se nevylučují a záleží jen na každém z nás, k čemu se přikloní.
Marie Magdalena Klosová
A já v tom zas vidím "své motýly".Ovšem velmi exotické.Zkoušejte,vymýšlejte.
Soňa Prachfeldová
Jsou to dnes kouzla, člověka to láká, nicméně originál je nejlepší
Dana Kolářová
Ano, zdařilo se a těším se na další neméně zdařilé pokusy s fotkami jiných žánrů.
Jana Šenbergerová
Krásná kytice, zajímavá technika. Pan Kutílek je šikula a vy zřejmě také. :-) Hezky jste zvěčnil kytici i svou ženu. Teď mě napadlo, jak by asi vypadala jako planetka...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...