Moje vernisáž fotografií:
Na tváři mě lechtá babí léto

Moje vernisáž fotografií:
Na tváři mě lechtá babí léto

16. 10. 2014

Na tváři mě lechtá babí léto, už je říjen, podzim pospíchá … (J. Seifert).

Babí léto prodchnuté romantikou je jakýsi poslední rozmar léta a nevšimnout si jeho krásy by byl skutečný hřích.

Ve vzduchu poletuje chmýří, pavoučkové spřádají zlaté sítě s kapkami rosy, kvetou poslední luční i zahradní květy. Příroda představuje podzimní přehlídku barev a padajícího listí a poslední hřejivé sluneční paprsky nás hladí a připomínají odcházející léto. 

Město dostává kouzelný, takřka melancholický ráz, který člověka nutí nejen k procházkám, ale i k hloubavému zamýšlení. 

Domy zrcadlí se na hladině střechou dolů, a tak jejich obrysy se chvějí … (J.Seifert)

Babí léto je můj nejoblíběnější čas v roce, prosím, přijměte pozvání na výstavu fotografií z podzimní Prahy.

 

vernisáž
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Krásné fotky.
Šárka Nováková
Pěkná úprava fotografií, líbí se mi.
IVA JEŽKOVÁ
MOOOC KRÁSNÉ FOTEČKY ;-)
Milan Sláma
Hezký - líbí :-)
Eva Balúchová
Pokud to není v rozporu s pravidly,tak nevím proč by paní Miluše nemohla fotky upravit.Hlavně,že jsou její a nejsou stažené z internetu. Mě se fotky paní Převrátilové líbí i ve vernisáži i ve Foto dne.
Miluše Převrátilová
Krásnou slunečnou sobotu Vám všem přeji a ještě jednou děkuji za zájem. Milá paní Tollarová, skutečnost, že některé fotografie jsou obracené, není v žádném případě na závadu, byl to můj záměr a není to v rozporu s žádnými pravidly, ostatně jsem napsala, že jsou minimálně upravené, tím jsem především odpovídala na dotaz Vandy B., zda byl přidán jas, barva atd.
Zdeňka Vítková
Alenko, ty se nezdáš, vidím, že nejsi ani laik ani naivka !
Alena Tollarová
Vážně nejsou upravené? Mně uchvátila fotografie louže se zábradlím. Než jsem si uvědomila, že odraz ve vodě by přece měl být vzhůru nohama, jak je to na úvodní fotografii.
Soňa Prachfeldová
Praha je nevyčerpatelný zdroj krásy a Vy jste vykouzlila citlivě a nádherně fotky - super !
Zoja Sedláčková
Překrásné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.