Neznám tvoji řeč

Neznám tvoji řeč

4. 11. 2014

Vcházíš mi do cesty
a ladíš moje city,
ohňostroj doteků
a nepřístupný sen,
rušíš mé protesty
jak přízrak osobitý,
namísto útěku
zas ztrácím pevnou zem.

Táhneš mě do pasti
a cítím jemné chvění,
bereš mě do dlaní
a tělem zmítá křeč,
topím se ve slasti
bez stopy podezření,
slyším tvé volání
a neznám tvoji řeč.







Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Zuzko nádherné verše, obdivuji Vás.
Jiří Libánský
Zase moc hezky napsané. Talent se nezapře. Když se dva znají tolik let, to už mají tak trochu svou vlastní řeč. A když něčemu nerozumíš, nech to svému srdci, to rozumět bude. A jestli snad něčemu neporozumí, tak se na to vykašli. Nebude to nic důležitého. :-)
Jarmila Peerová
Bez komentáře,někdy jsou slova zbytečná,zde je jasně za " 1 * ".....
Marie Magdalena Klosová
Čtu si nahlas Tvé verše a po zádech mi běhá lehké mrazení.Dokonalé a autentické.Děkuji.
Hana Rypáčková
Jsi fakt dobrá. Nemusím se cítit stejně, ale představím si příběh.Obdivuji tě.
Zoja Sedláčková
Nejsem zrovna poetická duše ale tohle vaše vyznání na mne silně zapůsobilo. Doufám, že patří minulosti.
Zuzana Pivcová
Díky, Jano, napsala jsem Ti vzkaz.
Jana Šenbergerová
Vidím, že jsem měla velké štěstí, když jsem se ocitla v náručí toho, jehož "řeč" je mi blízká. Stejně blízké jsou mi tvoje verše, Zuzko, i když jejich pozadí je mi zřejmě vzdálené.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...