Marcela aneb Medailonek
o jedné velmi šikovné ženě

Marcela aneb Medailonek
o jedné velmi šikovné ženě

29. 10. 2014

Marcela Nováková je výtvarnice, grafička a návrhářka. S Marcelou jsem se seznámila před několika lety na břišních tancích. Líbilo se mi jak je činorodá, jak vyrábí špěrky, šálové kapuce, krásně maluje, šije....

A protože ráda natáčím o zajímavých lidech, založila jsem videocyklus "Žijí mezi námi". Dva medailonky byly o mužích a tentoktrát je to o ženě. Video jsem natočila letos na jaře v Lysé nad Labem a můžete se něj podívat zde:

 

video
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Jsem úplně uchvácená a moc paní Marcele fandím. Nikdy jsem netušila, jak se ta krása vlastně dělá. Já jsem kdysi jako holka pomáhala mamince, která nějakou dobu jako domácí dělnice pracovala pro bižuterii. Ale to byla otročina za pár korun a od té doby nosím brýle. A co se týče břišních tanců, zkoušela jsem to u nás u p. Polívkové taky, ale tady mi sebevědomí zalezlo pod zem ...
Eva Mužíková
Znám svoji cenu, v mnohém vynikám nad svými vrstevnicemi .../. to jsem si myslela, nežli jsem vstoupila sem na i60ku /.... Můj okruh známých byl díky životu na malé vesnici velmi malý, proto jsem si bláhově myslela, že jsem trochu vyjímečná. .Když se postupně přes tyto stránky seznamuji s vámi drahé autorky, začíná mi trochu spadat hřebínek...Jste úžasné, jsem ráda, že jsem mezi vámi..
Alena Vávrová
Moc ráda jsem se podívala - tolik krásy a umu pohromadě! Dík.
Zuzana Pivcová
Moc příjemná a všestranně výtvarně nadaná žena a její medailon je i moc hezky, nenásilně, podán.
Zdeňka Vítková
Moc šikovná paní, už jsem ti o ní psala.Hlavně je milá a a stále se usmívá, to je navíc k jejím šikovným rukám a nápadům

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...