Jsme jeden velký sen

Jsme jeden velký sen

12. 11. 2014

Tak daleká, tak blízká
je tvoje přítomnost,
a když se lásce stýská,
jen marně prosí Dost,
mé touhy rychle plynou,
jak pramen z úbočí,
a cit se hádá s vinou,
kdo stín svůj překročí.

Tak silná a tak křehká
je naše chvíle chvil,
i potmě cítím zlehka,
že jsi mě políbil,
tvá světla mizí v dáli
a v duši končí den,
my jsme se nepotkali,
jsme jeden velký sen.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
U Tvých básní si vždy pohovím, jsi skvělá básnířka, to už dobře vím. Měla by vyjít knížka, ať se líp soustředím. Verš se dostane za víčka a já ho ulovím. P.S.To jen tak z legrace,ale začíná to být nakažlivé.Veršovaný ohlas mé milé Jany se mi také moc líbí.
Lidmila Nejedlá
Zuzko, tvé básně jsou krásné jako celá tvoje duše. Jsem ráda, že tě znám.
Jitka Chodorová
Krásné,jako vždy,ale já už nevím,co psát do komentářů k tvým básním,mám pocit,že se pořád opakuji.Díky Zuzko.
Jana Šenbergerová
Že píšeš skvělé verše, to už tu každý ví a opakovat to, mě věru nebaví. Zajímá mě, co za nimi se skrývá. Dnes je to láska a touha podmanivá. Možná se mýlím, a možná je to trefa. Láska je proces, láska to není meta.
Hana Rypáčková
Když si najdu chvilku pro sebe , vracím se k tvým veršům.....
Jiří Libánský
Já bych to sice viděl na větší realitu, ale jako báseň je to naprosto úžasné.
Jarmila Peerová
Po přečtení této Tvé další skvělé básničky,mám Zuzanko jen jedno přání.Chtěla bych vidět Tvou múzu a složit ji hold a poklonu.Musí být úžasná a obdivuhodná a já smekám před ní i Tvými "básničkami"...jsi vážně skvělá,díky .
Olga Štolbová
Zuzko, i sny se přece někdy plní- věř. *
Marie Magdalena Klosová
Kde se TO v Tobě pořád bere?A nikdy TO nezklame!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...