Produktové soutěže

Hrajte do 13.10.2018

Soutěžte o bílá trička s výrazným lyžařským potiskem a několik funkčních čelenek od firmy Dynafit, která vyrábí outdoorové a skialpinistické vybavení. Soutěžit můžete do 13. října 2018.

 

Dynafitu se povedl jeden z nejúspěšnějších restartů v outdoorovém světě. Od roku 2003, kdy značku převzala skupina Salewa/OberAlp, se datuje její nová historie. Před téměř deseti lety neměla jinou než účetní hodnotu a nové vedení firmy si vytyčilo jasný cíl – přivést Dynafit opět na špičku skialpinistického segmentu. Značka se měla stát synonymem pro lehkost a rychlost, a další vývoj nabral rychlý spád.

Všichni ve firmě jsou nadšenými skialpinisty a nejlépe to lze demonstrovat na Benediktovi Böhmovi, který je Generální manager značky a taky člen Týmu Dynafit. Beni má na kontě mnohé rychlostní výstupy na 7 a 8 tisícovky. Mustag Ata, GašerbrumII, Phalčan Kalgri (BroadPeak). Všechny vylezl a slyžoval za méně než 24 hodin. V letošním roce Beni zvládl za pouhých 24 hodin bez kyslíku zdolat ze základního tábora vrchol nepálské hory Manaslu a „zalyžovat“ si z výšky 8156 metrů zpět. Ačkoliv se další účastníci výpravy Sebastian Haag a Constantine Pade museli výstupu na vrchol vzdát, všem patří obrovský obdiv. Zejména proto, že nelenili a účastnili se bez váhání záchranné akce po pádu laviny, která si vyžádala život jedenácti lidí. Další rok Beni rychlostní rekord na Manaslu pokořil a podařilo se mu výlez a slyžovat zpátky do základního tábora za 22 hod.  

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Jaké zvíře má firma Dynafit ve znaku?

Pro účast v soutěži je nutné se přihlásit