Produktové soutěže

Hrajte do 31.1.2020

Světově proslulý ruský umělec a klaun Slava Polunin přiveze v březnu do pražského divadla Hybernia svou unikátní Sněhovou show, která nemá ve světě obdoby a je známá jako Slava´s Snowshow. Soutěží se o 2 vstupenky.

 

S touto show slaví Polunin úspěchy už od roku 1993. Viděly ji miliony diváků po celém světě a konečně si ji může užít také české publikum. Toto unikátní představení získalo dvacet mezinárodních ocenění včetně ceny Laurence Oliviera za nejlepší zábavný program, ceny Drama Desk či nominace na cenu Tony Award.

Časopis Variety napsal, že Snowshow Slavy Polunina je pro klaunské představení tím, čím je Cirque du Soleil pro cirkus. Část Snowshow je dokonce promítána v rámci představení Cirque du Soleil s názvem Alegria.

Žádná jiná show nenadchla tolik milionů diváků bez rozdílu národností, pohlaví, víry, charakteru či věku.  Je to mezinárodní rodinné představení založené na podmanivém vizuálu, fascinující hudbě a nejvyšších produkčních standardech. Snowshow Slavy Polunina představuje zcela novou formu představení s klauny, je rozmanitá a inovativní.

Odzbrojující parta rozverných klaunů zavede diváky na dechberoucí dobrodružství, kde se bezuzdná bláznivá klauniáda střídá s okouzlujícími, jemnými až zádumčivými momenty, aby nakonec dospěla do proslule strhujícího finále.

Do Česka Slava Polunin přijíždí vždy rád. Má tady spoustu přátel včetně Bolka Polívky, znal se s Borisem Hybnerem a přátelí se dál s jeho dcerou Vandou, která se Snow show aktivně účastní.

Snowshow 2.jpeg

Vstupenky na představení, které se koná 8. března v pražském divadle Hybernia, můžete koupit zde, ale můžete o ně také soutěžit. Stačí správně odpovědět na níže uvedenou otázku. Z těch správných vylosujeme dva vítěze, kteří obdrží po dvou vstupenkách.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Ve kterém roce se narodil Slava Polunin?

Pro účast v soutěži je nutné se přihlásit