Akce i60

Sedm úkolů, spousta inspirace aneb Hrátky v karanténě

Nesledovat celý den negativní zprávy, posilovat mysl nejrůznějšími aktivitami, které budeme společně sdílet. Pokračujeme v plnění úkolů druhého týdne. Co jsme si pro vás připravili tentokrát?

Jan Raška

Sedm úkolů, spousta inspirace aneb Hrátky v karanténě

Nesedět celý den u zpráv, ale být co nejvíce aktivní. To je zásadní rada psychologů, jak si udržet klidnou mysl v této těžké době. Pojďme se touto radou řídit i my na portále i60.cz. Připravili jsme pro vás na následující týden sedm úkolů. Jejich plnění posílí nejen vaši mysl, ale zároveň se může stát inspirací pro ostatní čtenáře.

Jan Raška

Portál i60 mění tvář, bude modernější a uživatelsky přívětivější

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, jak jste si jistě všimli, portál i60 nepatrně změnil svou podobu. I my se přizpůsobujeme současným moderním  trendům, jejichž snahou je nabídnout na hlavní stránce (homepage) čtenářům maximum informací - článků, fotografií, odkazů.

Jan Raška

Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici. Přijeďte i vy!

V Březnici u Příbrami se uskuteční 11. června setkání íčkařů. Na programu je prohlídka místního zámku nebo návštěva zámeckého pivovaru s ochutnávkou piva. A hlavně se společně po nějaké době opět uvidíme "naživo". Akce je určena všem, kteří mají chuť a čas strávit zajímavý den.

Petr Orálek

Nová fotosoutěž: Fauna kolem nás

Milovníci fotografování už možná čekají na spuštění další fotosoutěže. Je to tady a tématem je "Fauna kolem nás". Autoři tří nejlepších fotografií, které vybere redakce, získají LED svítilny.

Jan Raška

Průzkumy na témata: seniorské bydlení a řetězové e-maily

Jak jste spokojeni se svým bydlením a službami ve svém městě či obci? Připravujete si svůj byt na stáří? Zvažujete, že se přestěhujete do menšího bytu? Dostáváte řetězové e-maily? Reagujete na ně? Zúčastněte se našich průzkumů.

Redakce

Ujdete 100 km za rok? Zapojte se do projektu Do stovky!

Celkem patnáct Íčkařů - turistů pokořilo hranici 100 km našeho projektu "Do stovky", jehož cílem bylo motivovat seniory k nejzdravějšímu pohybu - chůzi.

Jan Raška

Poděkování čtenářům aneb Jaký byl rok 2019 s Íčkem

Konec roku 2019 se nezadržitelně blíží, proto dovolte, abychom se krátce ohlédli za tím, co se letos událo na portále i60. Nejdříve ale rozdáme ceny za poslední soutěže letošního roku.

Jan Raška

Prohlídka Pražského hradu

Milí íčkaři, zajistila jsem pro vás komentovanou prohlídku Pražského hradu s milou průvodkyní v…

Hana Polednová

Pamětnice - skládejte mozaiku české historie z vlastních zážitků

Svatba, narození dětí a vnoučat, rekonstrukce památky ve vašem okolí, stavba mostu či modernizace měst a obcí.

Jan Raška
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.