Akce i60

Bohumín

Dne 18. února se uskutečnil sraz íčkařů v Bohumíně. Jaký byl? Parádní, jako vždy, když se sejdou…

18. 3. 2019 Anna Čípová

Pouliční hádanky Vráti Ebra

Bobková, Černochová, Kopeckého. Víte, po kom se tyto pražské ulice jmenují? Zveme vás na povídání spisovatele Vratislava Ebra o pražských ulicích. Zde je pozvánka.

16. 3. 2019 Redakce

První dvě čtenářky došly do stovky

Sto kilometrů za necelé tři měsíce. To je bilance dvou čtenářek, které se zapojily do našeho projektu Do stovky. Jako první tuto metu zdolala paní Milena Hladíková která už ušla 111 kilometrů, 101 km má v nohách i paní Alena Tollarová.

12. 3. 2019 Redakce

Upřesnění ke srazu v Ostravě

Připomínám, že sraz na OSTRAVSKÉ setkání je 19.3. od 10-11 hodin u Elektry a na Hlavním nádraží…

11. 3. 2019 Danuše Onderková

Nová soutěž pro fotografy: "Výhledy"

Každodenní čtenářské fotografie v oblíbené rubrice FOTO DNE svědčí o tom, že lidé nechodí se zavřenýma očima, nýbrž se naopak umějí dobře dívat kolem sebe a všímat si. Ale jak je to s pohledem z výšky do okolí, do krajiny? Vyhlašujeme novou fotosoutěž portálu i60, kterou jsme nazvali "Výhledy". Na autory vítězných fotografií čekají cestovní peněženky Tatonka.

6. 3. 2019 Redakce

Známe vítěze fotosoutěže Nestvůry v krajině a soutěže pro nováčky

Na portále pro aktivní seniory skončily další dvě soutěže, jejichž vítězové obdrží tablet, ministativy a flashdisky. Koho redakce vybrala? Podívejte se na vítězné příspěvky a fotografie.

3. 3. 2019 Redakce

Těšíme se na setkání v Ostravě

Na 19.3.2019 jsme naplánovaly pro naše ičkaře setkání v Ostravě. Máme připravenou prohlídku města…

2. 3. 2019 Danuše Onderková

Setkání v Otrokovicích

Nedávno jsem jela přes Otrokovice do Zlína na oční kliniku. A protože Otrokovice ani Zlín neznám,…

20. 2. 2019 Danuše Onderková

Moje energie: Soutěž o tablet s DIGI TV

Do konce zimy ještě zbývají čtyři týdny, už nyní se ale začínají v médiích objevovat první "zaručené" recepty, jak přemoci jarní únavu. Jak je to u vás? Také vám na konci zimy dochází "šťáva"? Jak bojujete s jarní únavou? Máte svůj vlastní způsob, jak čerpáte energii? "Moje energie" je název nové soutěže, jejímiž partnery jsou společnosti LAMA energy a DIGI TV. Vítěz soutěže získá tablet s internetovou televizí.

19. 2. 2019 Redakce

Beseda s Vráťou Ebrem dnes ve 14 hodin!

Jeho jméno je nerozlučně spjato s knížkami, které od dětství nejen miluje a čte, ale prodává i rozdává, shromažďuje, třídí a přebírá, vyhledává, mapuje i píše. A neúnavně kolem nich pořád něco vymýšlí, organizuje a pečlivě zaznamenává. A to všechno – věřte či ne – bez počítače!

12. 2. 2019 Hana Švejnohová