Akce i60

Tipy na dovolenou v Česku - nové soutěže pro milovníky cestování i fotografování

Někdo rád píše, někdo zase raději fotí. A někdo zvládá obojí. Všichni nyní mají příležitost prezentovat svou tvorbu v našich dvou nových soutěžích pro psavce i fotografy.

Redakce

Na chatu s… sólistou opery Národního divadla Zdeňkem Plechem ve středu od 14.00 hod

Basista Zdeněk Plech, sólista opery Národního divadla a skladatel, bude ve středu 15. dubna od 14 hodin připraven odpovídat na vaše otázky. Na portále i60.cz s ním budete moci diskutovat v rámci projektu Na chatu s…

Petr Orálek

Luhačovická serenáda

A ještě jeden vzpomínkový článek...

Helenka Červenka

Kdo je vítězem soutěže Fauna kolem nás?

Pejsci a kočičky, čápi a labutě, koně, krávy, prasátka, ale také tulení, pavián či mládě lamy. Fotosoutěž na téma Fauna kolem nás byla rozhodně bohatá na nejrůznější zvířecí druhy.

Redakce

Sedm úkolů, spousta inspirace aneb Hrátky v karanténě

Nesledovat celý den negativní zprávy, posilovat mysl nejrůznějšími aktivitami, které budeme společně sdílet. Pokračujeme v plnění úkolů druhého týdne. Co jsme si pro vás připravili tentokrát?

Jan Raška

Sedm úkolů, spousta inspirace aneb Hrátky v karanténě

Nesedět celý den u zpráv, ale být co nejvíce aktivní. To je zásadní rada psychologů, jak si udržet klidnou mysl v této těžké době. Pojďme se touto radou řídit i my na portále i60.cz. Připravili jsme pro vás na následující týden sedm úkolů. Jejich plnění posílí nejen vaši mysl, ale zároveň se může stát inspirací pro ostatní čtenáře.

Jan Raška

Portál i60 mění tvář, bude modernější a uživatelsky přívětivější

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, jak jste si jistě všimli, portál i60 nepatrně změnil svou podobu. I my se přizpůsobujeme současným moderním  trendům, jejichž snahou je nabídnout na hlavní stránce (homepage) čtenářům maximum informací - článků, fotografií, odkazů.

Jan Raška

Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici. Přijeďte i vy!

V Březnici u Příbrami se uskuteční 11. června setkání íčkařů. Na programu je prohlídka místního zámku nebo návštěva zámeckého pivovaru s ochutnávkou piva. A hlavně se společně po nějaké době opět uvidíme "naživo". Akce je určena všem, kteří mají chuť a čas strávit zajímavý den.

Petr Orálek

Nová fotosoutěž: Fauna kolem nás

Milovníci fotografování už možná čekají na spuštění další fotosoutěže. Je to tady a tématem je "Fauna kolem nás". Autoři tří nejlepších fotografií, které vybere redakce, získají LED svítilny.

Jan Raška

Průzkumy na témata: seniorské bydlení a řetězové e-maily

Jak jste spokojeni se svým bydlením a službami ve svém městě či obci? Připravujete si svůj byt na stáří? Zvažujete, že se přestěhujete do menšího bytu? Dostáváte řetězové e-maily? Reagujete na ně? Zúčastněte se našich průzkumů.

Redakce
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.