Akce i60

Módní přehídka ve Zlíně již toto úterý!

Takže vězte, vážení a milí! Letos proběhne již pátý ročník "MÓDNÍ PŘEHLÍDKY nejen PRO 50+", a to 24…

21. 9. 2019 Hana Lancová

Kdo vyhrál chytrý telefon Samsung s aplikacemi od Seznamu?

Téměř čtyřicet příspěvků vyslali soutěžící do letní soutěže "Prázdninový tip", který pořádal portál i60.cz společně s vyhledavačem Seznam.cz. Kdo z autorů soutěžních příspěvků vyhrál chytrý mobil? Rozhodli o tom hlasováním sami soutěžící.

11. 9. 2019 Redakce

Modelky na Písecké bráně už dnes!

Už popáté budou ženy z portálu i60 předvádět módu v rámci Babího léta v pohybu na Písecké bráně v Praze 6. Přijďte se také podívat, a to v úterý 24. září od 16. hodin.

9. 9. 2019 Redakce

Babí léto v pohybu 2019

Fresh senior již po páté zve všechny seniory na Babí léto v pohybu, které se koná ve dnech 23.  -  27. září 2019 ve Villa Pellé a na Písecké bráně.

11. 8. 2019 Redakce

Nová fotosoutěž: Reportáž

Žně, pouť, městská slavnost, vodní radovánky, loučení s prázdninami, srazy veteránů, sportování, ale třeba i kácení stromů, nehoda... Zachyťte svým fotoaparátem dění ve vašem městě či obci. Tématem nové fotosoutěže je "Reportáž".

7. 8. 2019 Redakce

Velká prázdninová soutěž o italské šperky BERMAN creazioni

Jednoduchý, nenápadný? Nebo výrazný, poutající pozornost? Každá žena preferuje jiný způsob zdobení a je to dobře. Právě šperk totiž vypovídá hodně o tom, jaká jeho nositelka je.

24. 7. 2019 Redakce

Bára Strýcová má wimbledonský titul ve čtyřhře. A jak dopadla tipovačka?

Ani Karolína Plíšková, ani Petra Kvitová nedosáhly na nejprestižnějším tenisovém turnaji ve Wimbledonu takových výsledků, jaké jim předpovídaly kurzy sázkových kanceláří, anebo tipy soutěžících v naší tenisoé tipovačce.

14. 7. 2019 Redakce

Pohoda v Kořenově

Pohoda. Kdo by si ji nepřál? Když ji pak někdo získá trojnásobně, tak je to pohoda na třetí.…

6. 7. 2019 Jana Šenbergerová

Tipujte výsledky tenisových zápasů a vyhrajte krokoměr

Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Markéta Vondroušová. Tyto tři české tenistky mohou vyhrát nejprestižnější tenisový turnaj, který ve Wimbledonu začíná 1. července. Účastní se jej celkem devět českých žen a dva muži. Jaké mají šance?

1. 7. 2019 Redakce

Prázdninové tipy: Soutěž portálů i60.cz a Seznam.cz o chytrý telefon

Podle našeho průzkumu budou čtenáři portálu i60 trávit letní měsíce především v tuzemsku a pořádat výlety po krásách Čech, Moravy a Slezska. Podělte se o zajímavé tipy na výlety s ostatními čtenáři prostřednictvím nové soutěže, kterou pořádáme společně se Seznamem. Pro vítěze soutěže je připraven chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy A40 v limitované edici Seznam a řada dalších cen. 

22. 6. 2019 Redakce