Zdraví a krása

Pacienti s rakovinou budou rychleji diagnostikováni a léčeni

Mnoho z nás slyšelo od našich nemocných příbuzných či přátel hrůzostrašné historky o tom, jak dlouhé týdny či měsíce chodili od ordinace k ordinaci, než lékaři zjistili, že trpí rakovinou. Takovému bloudění by ale již napříště měl být konec.

21. 11. 2018 Redakce

Zázvorové kapsle ocení i lidé s citlivým žaludkem

K posilování imunity, udržení normální hladiny tuků a cukru v krvi i k zajištění normální funkce trávicího a oběhového systému. Zázvor lidé užívají dnes a denně.

20. 11. 2018 PR

Myslete na zdraví jater

Játra jsou největším orgánem našeho těla a pro náš život jsou nezbytná. Přitom jsou ohrožena řadou nebezpečných onemocnění. Víte, jak je chránit?

19. 11. 2018 Redakce

9 nejčastějších chyb, jimiž škodíme své pleti

Každá žena touží po dokonalé pleti. Přitom často děláme vše proto, abychom jí uškodily. Jakých chyb se vyvarovat a co udělat pro to, aby byla krásná a zářila zdravím? Vsaďte na kvalitní kosmetiku a dejte si pozor třeba na telefon…

16. 11. 2018 Michaela Bučková

Dárek ke Světovému dni diabetu

Ke Světovému dni diabetu, který připadá na 14. listopadu, připravila společnost Aimil Pharmaceuticals nabídku výhodné koupě přírodního ajurvédského produktu Aimil BGR-34EU. Až do konce týdne je možné koupit dvě balení za cenu jednoho.

14. 11. 2018 Redakce

Můj život s diabetem 2. typu

Milanovi před několika lety lékaři diagnostikovali cukrovku druhého typu. Zpočátku si prošel nepříjemným přístupem k jeho léčbě, potýkal se se zdravotními problémy a musel vyhledat jiného diabetologa. Výsledky ale stále nebyly dostatečné. Potom objevil zcela jiný přístup ke svému onemocnění a o svoje zkušenosti se s námi podělil.

14. 11. 2018 Redakce

Houby, které pomáhají v prevenci a zmírnění cukrovky

Na středu 14. listopadu připadá Světový den diabetu. Upozorňuje na důležitost léčby a zejména prevenci onemocnění, protože procento lidí ohrožených cukrovkou strmě stoupá. V Česku přesáhl letos počet lidí s touto diagnózou milionovou hranici, odhaduje se, že v roce 2035 bude nemocný každý desátý Čech.

14. 11. 2018 Redakce

Aromaterapie potěší i uleví

Vůně kvetoucích stromů, keřů i květin nás postupně obklopuje od jara do začátku podzimu. Pozitivně působí na každého, byť si to nemusí uvědomovat. 

13. 11. 2018 Zuzana Musílková

Parfém je dárek oblíbený, ale riskantní

Koupím jí parfém, to je dárek, který nikdy nezklame. Toto si říká spousta lidí, když chtějí obdarovat manželku, přítelkyni, dceru, mámu, babičku, kamarádku.

12. 11. 2018 Redakce

Vzácné nemoci: zákeřné a těžko diagnostikovatelné a často fatální

Současná medicína zná tisíce tzv. vzácných onemocnění. Každé z nich postihuje jen nepatrný zlomek populace. Pokud se neléčí, pacientův stav se neustále zhoršuje. V Česku jsou takových lidí desítky. 

12. 11. 2018 Redakce