Zdraví a krása

Make-up pro starší ženy má svá užitečná pravidla. Důležité je nepodceňovat se, ale ani líčení nepřehánět

Make-up je zbytečný, vrásky jsou přirozené. Ne, je třeba se nalíčit co nejvíce, aby se vrásky zakryly. To jsou nejčastější přístupy žen k líčení ve vyšším věku. Oba jsou to přístupy zbytečně razantní. Také v této oblasti platí, že ideál je uprostřed.

Vratislava Hofmanová, redakce

Znáte svoji krevní skupinu? A je to vůbec nutné?

Mezi lidmi kolují fámy, že je nutné u sebe nosit kartičku s krevní skupinou, kdyby se vám něco stalo, aby se zdravotníci nezdržovali jejím zjišťováním. A když znáte krevní skupinu a Rh faktor, je transfuze prý banální záležitostí.

Redakce

Počet lidí s Alzheimerovou chorobou v Česku každoročně přibývá. Přesto je tato nemoc stále opředena řadou mýtů

V České republice žije podle České Alzheimerovské společnosti zhruba 158 000 osob, které trpí touto nemocí a počet nemocných se každoročně zvyšuje. Přesto kolem Alzheimerovy choroby koluje mezi lidmi řada mýtů či pověr, které znesnadňují život jak nemocným, tak lidem, kteří o ně pečují.

Božena Hažová, redakce

Rýma – chřipka – covid

Tento těžký „trojboj“ čeká náš imunitní systém na podzim. Proto musí být naše obranná armáda, tedy náš imunitní systém zdravý, silný a připravený k boji s viry a bakteriemi. K tomu potřebuje vitamíny, minerály a další biologicky aktivní látky k naší ochraně zevnitř.

Sponzorovaný článek

Termály Malé Bielice

Tak jsme se zase jednou vydali na čtyřdenní výlet s ČD. Podle jejich reklamy v TV jsou skvělí, ale…

Jiří Hradecký

Léčivý spánek

Spánek je nezbytný pro kvalitní regeneraci celého těla i mysli. Během 8 hodin, které věnujeme nočnímu odpočinku, má možnost efektivně se uvolnit páteř, klouby, svaly i vnitřní orgány, které mají vliv na důležité životní funkce.

Sponzorovaný článek

Z jako Zuzana aneb nikdy se nevzdávat

„Když nemůžeš, tak ještě můžeš. A když si myslíš, že fakt nemůžeš, ještě pořád můžeš. No, a když si myslíš, že meleš z posledního, tak ještě pořád máš dost sil!“

Renata Pavlíčková, redakce

Přes milion Čechů musí pečovat o své blízké. Jak je ovlivní očekávaná druhá vlna koronaviru?

Každodenní život pečujících i jejich opečovávané významně ovlivní případná druhá vlna epidemie koronaviru a omezení dostupnosti sociálních služeb.

Redakce

S rakytníkem dojdete až do stovky

Říká se jí rostlina budoucnosti. Možná proto, že plody rakytníku obsahují tolik vitamínů, že by nám vystačily až do sta let. Právě nyní nastává doba jeho sklizně a zpracování.

Zuzana Musílková

První české certifikované tuhé Bio deodoranty bez SODY

Česká značka Saloos uvádí na trh jedinečné Bio deodoranty v nejvyšší bio kvalitě, které překvapí svou spolehlivostí a dlouhotrvající svěžestí.

Sponzorovaný článek
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.