Nákupy

Hitem Vánoc je „žroutka starostí“

Také byste občas dali všechno za to, aby vás někdo zbavil starostí? Jeden z receptů najdete ve FAIR TRADE „Obchůdku jednoho světa“. V košíku na pultě se tam choulí desítky malých pestře oblečených panenek, z nichž každou skryjete v dlani.

Božena Hažová, redakce

Dárky pro babičky a dědečky jsou často nesmysly, které nikdo nechce

Dárky pro babičku. Dárky pro dědečka. Tipy na dárky pro babi a dědu. Babičkářství. To jsou názvy stránek a článků, kterých se dá na internetu najít rok od roku více. Zdá se, že když se člověk stane prarodičem, začne být považován za součást masy stejně smýšlejících a chovajících se lidí, kteří si zaslouží určitý typ dárku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Bestseller, erotický román nebo komiks - jakou knihu letos koupit v Vánocům

Dárky na Vánoce jsou opět aktuální. Potěšte své blízké příběhy, ke kterým se mohou vracet - kupte jim knížku. Bude to pokračování úspěšného bestselleru, erotický román nebo jedna z nejnovějších filmových publikací?  

Jana Nevěčná

Vycházková hůl uleví při chůzi, ale je i vhodným módním doplňkem

Mnoho lidí, kteří mají problémy s chůzí, nedají na radu ortopeda, aby si pořídili hůl, protože se za ni stydí. Elegantní vycházková hůl přitom byla dříve jedním z běžných módních doplňků mužů i dam ve vyšším věku.

Redakce

Kde se vzaly zásnubní prsteny? Od rákosí po diamanty

Prsten z rákosí, kůže, slonoviny – i tak vypadaly zásnubní prsteny v historii. Římanky měly dokonce jeden prsten na doma a druhý do společnosti. Středověcí šlechtici kladli důraz na význam drahokamů a nejvýše si cenili vášnivého rubínu.

Jana Nevěčná

Nakupování jako zábava, ale i závislost

Patříte k lidem, kteří nejenže denodenně nakupují, ale nakupují rádi a dokonce chodí do obchodů a nákupních center, i když momentálně nic konkrétního nepotřebují?

Redakce

Soutěž o italské šperky Berman creazioni

V průběhu prázdnin mohli čtenáři soutěžit o italské šperky Berman creazioni. Podmínkou soutěže bylo navštívit prodejní stánek v OC Smíchov. Nyní mají možnost soutěžit o šperky i mimopražští čtenáři.

Redakce

Za co nejvíce utrácejí senioři v Česku? Za jídlo, knihy a dárky pro vnoučata

V České republice v současné době nežijí zdaleka jen senioři, jejichž jediným příjmem je starobní důchod. Podle Českého statistického úřadu prudce narůstá počet pracujících důchodců, jen za rok 2018 jich přibylo více než 17 tisíc.

Redakce

Slevové letáky. Jsou zatracované i žádané

Sedmdesátiletá Eva si každý týden naplánuje, co do kterého obchodu půjde koupit. Řídí se slevovými letáky. Žije v centru Ostravy, možností má mnoho. Kvůli některých věcí neváhá jet tramvají ani do vzdálenějších čtvrtí.

Vratislava Hofmanová, redakce

V Praze - Radotíně otevřeli největší prodejnu kol a lyží v Česku

V pražském Radotíně otevřela své prostory společnost Ski a Bike Centrum. S celkovou plochou areálu kolem 8 500 metrů čtverečních půjde o jednu z největších prodejen cyklistického a lyžařského vybavení v České republice.

Redakce
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.