Jak hezky zabalit vánoční dárek

Jak hezky zabalit vánoční dárek

17. 12. 2014

Vánoce jsou za dveřmi, dárky jsou nakoupeny, tak vám nabízím ukázku, jak hezky zabalit dárek pro malou vnučku nebo vnuka. Stačí jakákoliv krabička obdélníkového tvaru. Na větší dárek větší, na malý třeba jak v mém případě krabička od čaje.

Budeme potřebovat průhlednou lepící pásku a také oboustrannou lepící pásku, nůžky obyčejné a nůžky „cik-cak“,dárkový papír a ozdobný drátek. Do krabice vložíme dárek (panenku, autíčko atd.) a zabalíme do dárkového papíru běžným způsobem. Pak z dárkového papíru vystřihněte dva čtverce jejichž strany jsou stejně dlouhé jako delší strana krabice, papír naskládejte do vějířku,vějířek přehněte a spoje slepte. Spodní stranu přilepte oboustrannou lepící páskou podélně k hraně dárku tak,k aby asi centimetr přesahoval zadní  okraj krabičky. Stejně přilepte i druhý vějířek na druhou protější  stranu.

Z dárkového papíru vystřihněte obdélník stejně velký jako je vrchní strana krabičky. Přehneme okraj asi 2 centimetry a cik-cak nůžkami ozdobíme. Obdélník přilepte oboustrannou lepící páskou přehnutým ozdobeným okrajem k přední vrchním stranám vějířku a konec obdélníku k zadním stranám vějířku.

Nastříhejte 4 obdélníky dárkového papíru, ířka papíru bude o centimetr menší než výška krabičky a délka papíru bude dvojnásobná. Zase naskládejte vějířky, přeložte a slepte strany k sobě tak, aby se vytvořilo kolečko. Kolečka přilepte ke spodním okrajům krabičky. Nakonec si ustřihněte dva ozdobné drátky, vrchní  konce stočte  a spodní zasuňte  do okrajů krabičky. Můžete ješte ustřihnout pruh papíru, konec cik-cak nůžkami nastříhat a nalepit  jako "dečku".

Trochu jsem postup nafotila, je to jednoduché a „kočárek“ je na světě, v něm dárek, který takhle zabalený určitě potěší.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.