Velká módní soutěž:
Proč jsem do toho šla

Velká módní soutěž:
Proč jsem do toho šla

2. 4. 2015

Velká módní soutěž je uzavřena. Přečetla jsem si články žen, které psaly, proč do toho nešly. Po kratším váhání jsem se rozhodla napsat, proč jsem já do toho šla. Spoustu let jsem trpěla pocitem méněcennosti. Věřte, nic příjemného to není. Jak jsem napsala už v prezentaci, chtěla jsem si něco dokázat. Chtěla jsem si dokázat, že překonám trému, kterou trpím, i když na to nevypadám. Chtěla jsem věřit, že neskončím poslední a třeba i vyhraju. A nevěřím tomu, že si to nemyslela každá z žen, která se přihlásila.

Organizátoři soutěže asi sami netušili, co tím rozpoutají. Rivalita je lidská přirozenost a zaplať pánbů, že jsme každý jiný, jinak by to byla dost nuda. Ano, byla to hra a měla to být zábava. Přiznám se bez mučení, že já jsem to brala docela vážně. A ano, měla jsem zlost, když jsem od jedné z porotkyň dostala za 3 a sepsula mi moje oblečení tak, že by mělo jít rovnou do popelnice. Proto ale nepřestanu číst její články v Magazínu MF. Zlehčovat to, že to byla jen zábava, lze ve dvaceti, ale pro šedesátnice a výše to až taková sranda určitě nebyla. Nevěřím tomu, že všechny, které takzvaně nesly kůži na trh, aspoň v koutku duše nepomýšlely na výhru. Jinak by to bylo pokrytectví.

Jsem v rozpacích, pokud se jedná o hodnocení ostatních přispěvatelů. I já jsem párkrát hodnotila a snažila jsem se vždy zachovat objektivitu. Někdy to bylo dost těžké. Soutěžit s profesionálním fotografem, upravenými fotografiemi a v neposlední řadě velmi dobře vypadajícími dámami není nic lehkého. Trošku jsem si připadala jako vetřelec, protože hodně z vás se asi už zná delší dobu, nebo už předváděla. Že některá hodnocení a následující debata kolem nich zaváněly zlobou a závistí nikoho nectí, ale bohužel je to také lidské.

Konec mentorování. Samozřejmě, že moje milované oranžové boty, barevné tričko a capri kalhoty nezavrhnu a vesele a s radostí je budu nosit do roztrhání. Dokonce jsem si v Lidlu ve slevách zakopila červené botasky a už se těším, až si je budu moct vzít. Nemusíme mít v šatníku Pradu nebo Coco Chanel, abychom se v tom, co máme na sobě cítily dobře, že?

Modelky Velká módní soutěž
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl: Jak využít QR čtečku v mobilu

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.