Copánky - bezva účes 
na léto pro holčičky

Copánky - bezva účes
na léto pro holčičky

20. 6. 2015

Bezva účes na léto pro holčičky a jeho postup zaplétání jsem nafotila na jaře na Kanárských ostrovech. Vnučka stále pokukovala po šikovné kadeřnici u bazénu. A já také. A když vnučka řekla, že by tu krásu také chtěla mít jako dárek pro rodiče, bylo rozhodnuto.

Ještě dlouho ji ve školce kamarádky i paní učitelky obdivovaly. No a rodiče byli z dárku celkem nadšení. Takový nezvyklý osobní dárek! Jen štěstí, že ho také nedostali od babičky...:) To by bylo už moc štěstí najednou...:)

Co vše se může plésti? Toto slovo má vlastně dvojí význam. Plésti jako zaplétati, splétati, nebo plésti, splésti jako býti popleta...

Tak tedy plésti se mohou například:

Pravidla českého pravopisu

Pomlázky

Vánočky

Housky

Věnečky na hlavu

Svetry, šálky, rukavice, ponožky

Košíky, ošatky

Nohy

Jazyk

Slovíčka

Jména

Názory

Přijdete ještě na něco, co se plete??

A také vlásky se pletou, co by plésti cop či copánky. Připravila jsem vám malý foto seriálek, abyste uviděli postup pletení copánků. A pokud se to naučíte, můžete ušetřit 15 Euro za jednu hlavičku. A pokud máte těch hlaviček doma povícero, třeba tři, tak se to již vyplatí naučit. Účes vydrží asi měsíc. Jistě, že se hodí zejména do tepla, k moři a na prázdniny.

Prázdniny se pomalu blíží a do té doby můžete trénovat k dokonalosti. Malinké, barevné gumičky koupíte v drogérii. Tak přeji šikovné ruce a moc netahejte!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.