Drobky v MHD

Drobky v MHD

28. 6. 2015

Do Prahy přijel další nevychovanec udělat velkou kariéru. Už po pár dnech nastudoval chůzi po pražských chodnících, pak vyšmelil pár peněz a už se cítil jako rodilý Pražan.

Zatím používal k přepravě městskou hromadnou dopravu. V autobusu usedl na plyšové křeslo a rozbalil z papíru potravu. Pojídal, jak byl asi zvyklý z domova v polích. Silně drobil na sedadlo i na podlahu. Řidič autobusu ho napomenul, prý to po něm na konečné nebude uklízet! Šofér ještě pamatoval Prahu jako civilizované evropské město.

Vznikla hlasitá hádka, muž odmítl uklízet a autobusák odmítl jet dál. Řidič přivolal policii, ostatní cestující si museli vystoupit. Křupan neutekl.

Přijela pražská hlídka, s japonskými fotoaparáty a videokamerami. Natočila burana i s drobky pod ním. Pak ho naložila a odvezla k výslechu.

Jindy a jinde pak asi proběhlo soudní jednání s finančním trestem. Zastavení pražské dopravy nebývá nejlevnější.

Můj příběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA