Připravte si smoothie, zdravý
nápoj ze zeleniny či ovoce

Připravte si smoothie, zdravý
nápoj ze zeleniny či ovoce

1. 7. 2015

Pokud se rozhodnete cvičit a sportovat, znamená to mimo jiné změnit i stravovací návyky. Často jsou mnozí z nás příliš v područí svých zvyků, máme zažité stereotypy. Chceme-li ale výrazně zvýšit svou kondici, je třeba se stereotypům vzepřít.

Budete-li konzumovat jednoduchou a vyváženou stravu, předejdete nejen nadváze, ale i celé řadě onemocnění, protože dostatečným přísunem vitamínů a minerálů posílíte svůj imunitní systém. Pokud tedy budete dodržovat zásady správné výživy, docílíte toho, že se budete cítit mnohem lépe, vitálněji a ve skvělé kondici.

Víte, jak se dá zhubnout a zároveň získat dostatek energie? Řešením je smoothie. Tento nápoj z čerstvé zeleniny nebo ovoce získává stále víc na oblibě a seženete ho relativně snadno už hotový. Není ale nad domácí přípravu. Víte totiž, co všechno jste do něj dali. Pokud to jsou samé zdravé přísady, pak je smoothie opravdu ryze přírodním zdrojem zdravé energie. Je nabušené vitamíny a dokáže podpořit vaši imunitu.

Můj recept. Vezmi jakoukoli čerstvou zeleninu, sebranou ze zahrádky. V mém případě okurky a rajčátka. Okurky očisti, omyj, nastrouhej. Rozmixuj ve vodě, přidej lžičku olivověho oleje, špetku drcené čili papričky, případně stroužek česneku, sůl... Vše podle momentální chuti. Doplň kostky ledu. Dej do skleněného džbánku do lednice.

Osvěžující nápoj se popíjí chlazený, nejlépe širokým brčkem. Ten příval energie pocítíte téměř okamžitě! Rajčátka jsou tady opravdu božská! Ty se opravdu s našimi nedají srovnat. Sálá z nich sluníčko. Nealkoholický nápoj si snadno připravíme, recept je známý. A pokud přijde vzácná návštěva, třeba vy, cvrnknu do něho trochu alkoholu. Tak, dobrou chuť. A ještě připomínám, ve čtvrtek 2.7. je úplněk. Co takhle zkusit tento nápoj? Úplněk prý zvyšuje jeho blahodárné účinky.

nápoje recepty Zdravá strava zdraví
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Zavřít reklamu