Chladivý pozdrav od moře

Chladivý pozdrav od moře

23. 7. 2015

Dobrý den všem! Posílám trochu ochlazení od moře. Myslím, že se bude v dnešních parnech hodit. Co já se vše díky i60 nenaučím! Nyní jsem vytvořila první video. Prosím, omluvte jeho kvalitu, teprve se učím. Pokud vydržíte alespoň do poloviny, budu ráda.

Natáčeno bylo před deseti dny ve Vrbosce na Hvaru v 6.30 ráno. Poseidon se opravdu zlobil. Ten zvuk, co slyšíte, je vítr spojený s nárazy vln na pobřeží. Na konci videa se mi objevila na obrazu černo-růžová svislá čára – asi jsem natáčela moc proti slunci? Do takového rozbouřeného moře není radno vstupovat. Počkejte si, až se zklidní. To byste ho skoro nepoznali!

Pak uvidíte moře zklidnělé na fotografiích. Je to stále to stejné moře, ale zachycené za různého počasí a v různou denní dobu. Někdy je moře modré, někdy zelenomodré - tyrkysové, někdy zelenkavé, někdy do šeda, někdy černé, ale stále je slané. 

Snad i takto virtuálně vás trochu potěší a ochladí. A o to mi jde.

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.