Vtipnější vyhrává Cesta životem
 po správných kolejích a s humorem

Vtipnější vyhrává Cesta životem
po správných kolejích a s humorem

12. 9. 2015

Za zatáčkou už budeme ve stanici. Tam je připraveno občerstvení a přibereme další cestující. Na těch kolejích je výhoda, že do cíle dojdeme bez nějakého bloudění. Možná, když budeme dodržovat stejný rytmus chůze, nebudeme mít ani zpoždění. Kondici máme čím dál lepší a chodíme stále rychleji. Ani jednou jsme nevykolejili.

Navzájem se povzbuzujeme a vedeme spolu příjemné hovory. Ve stanicích přívětivě zamáváme na usměvavého výpravčího a on nás  bez problémů pustí na další trasu.

Na přejezdech počkáme, až přejedou všechna auta, abychom nezpůsobili nějakou dopravní nehodu, nebo snad dokonce ztrátu na životech. Řidiči aut jsou nám vděční. Na přejezdech už opravdu k úmrtí nedochází. Život se nám sice zpomalil, ale jsme všichni  rádi, že se zrušilo to poruchové a nebezpečné pendolíno.

 

Vtipnější vyhrává - literární soutěž magazínu i60.cz. Úkolem soutěžících je napsat příspěvek (příběh, povídku, glosu), jehož téma vychází ze zveřejněných fotografií. Pravidla soutěže a fotografie najdete zde.
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.